5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області 386 пацієнтів одужали від коронавірусної хвороби, з них – 26 дітей та 131 медпрацівник Роздрукувати

Станом на 18 травня на території Вінницької області зареєстровано 733 випадки коронавірусної хвороби, з них –  51 дитина. На стаціонарному лікуванні перебуває 104 пацієнта, на амбулаторному – 232. 386 пацієнтів одужали, в тому числі 26 дітей та 131 медпрацівник. Тобто, загалом ми маємо 347 активних хворих по області. З них – 25 дітей та 69 медичних працівників. Серед підтверджених випадків коронавірусу на сьогоднішній день 12 випадків важкого ступеня, які знаходяться на кисневій підтримці та на апаратах СІПАП, нажаль, 11 летальних випадків. Всі 11 мали важку супутню патологію, а також, однією з причин є пізнє звернення до лікаря.

В області на сьогоднішній день функціонує 96 мобільних медичних бригад. З початку епідемії здійснено 5058 виїздів, відібрано 9239 зразків біоматеріалів. Протягом доби здійснено 12 виїздів, відібрано 24 зразки біоматеріалів.

Вінницька міська клінічна лікарня №1 заповнена повністю, центральна районна лікарня наразі заповнюється, обласна дитяча лікарня має вільні потужності. Надалі пацієнтів із COVID-19 будуть спрямовувати на Калинівську ЦРЛ.

Щодо роботи швидкої допомоги в області, то за добу: звернень – 1321, виїздів –515, підозр на COVID – 15, госпіталізовано з підозрою – 10.

Були створені спеціальні рейдові групи, які працюють на кожному працюючому ринку непродовольчих товарів. До цих груп входять працівники національної поліції, держпродспоживслужби, а також представники активної громадськості. Ці групи протягом останніх вихідних працювали на всіх ринках. Основне завдання – забезпечувати профілактичну роботу, проводити роз’яснення та вимагати дотримання умов, за яких дозволено працювати непродовольчим ринкам.

Найближчим часом очікується четвертий ампліфікатор для обласного лабораторного центру, який придбано за кошти обласного бюджету.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 18 травня 2020 року, 15:22 Переглядів: 173

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація