Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області створені спецбригади екстреної меддопомоги, які виїжджатимуть на випадки підозри на коронавірус Роздрукувати

На цьому наголосив сьогодні голова облдержадміністрації Владислав Скальський  під час щоденного  брифінгу в облдержадміністрації.

- Маємо багато повідомлень від населення стосовно того, що не всі бригади екстреної медичної допомоги виїжджають на виклик у повному захисному спорядженні. Хочу наголосити: основна кількість викликів швидкої  не пов’язані із випадками, коли є ознаки ГРВІ або підозра на коронавірус. Тому немає сенсу направляти  туди спеціалізовані бригади укомплектовані захисними костюмами, - зазначив очільник області.

Владислав Скальський наголосив, що спеціалізовані бригади екстренки створені в області виключно для того, аби оперативно реагувати саме на ті випадки, де є підозри на коронавірусну інфекцію.

- Дуже важливо розуміти, що ми поділяємо наявні бригади. На кожен випадок, коли є ризик: ознаки гострої вірусної інфекції або коронавірусу, виїжджає спеціалізована медична бригада, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Принагідно Владислав Скальський нагадав про  необхідність дотримуватись простих, але необхідних правил особистої безпеки і гігієни, аби убезпечити себе і своїх рідних, близьких та колег.

Не забувати мити ретельно руки з милом, використовувати антисептик, уникати контакту з особами із проявами ГРВІ, зберігати дистанцію, перебуваючи у місцях скупчення людей, утримуватись від поїздок - ці прості речі мають стати щоденним правилом кожного.

- Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе і своїх близьких,- акцентував Владислав Скальський.

Повернутись Створено: 18 березня 2020 року, 16:05
Оновлено: 18 березня 2020 року, 16:08
Переглядів: 221

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація