Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В області створено центр розвитку громад «Громади Вінниччини» Роздрукувати

Незабаром у Вінницькій області запрацює Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Рішення про його створення було прийняте 12 липня на засіданні правління Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування під головуванням голови Асоціації, голови обласної Ради Сергія Татусяка.

Як зауважив голова, метою діяльності центру є написання та супровід грантових проектів для територіальних громад області.

– Коли ми почали впроваджувати грантову роботу в регіоні, ми сподівалися, що громади проявлятимуть більшу самостійність, ініціативу щодо розробки проектів та їхньої участі у різних конкурсах. Однак цього не сталося. Тому було вирішено створити організацію, фахівці якої писатимуть проекти для громад, робитимуть їхню експертну оцінку та супроводжуватимуть їх, – пояснив Сергій Татусяк.

Він повідомив, що вінницький центр створено за аналогією до дніпропетровського, який там функціонує вже 3 роки і за цей час напрацював проектів для громад на суму у 80 млн. грн.

Керівником Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» обрано Андрія Кавунця – заступника голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 12 липня 2013 року, 18:28 Переглядів: 1038

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація