Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В області створено центр розвитку громад «Громади Вінниччини» Роздрукувати

Незабаром у Вінницькій області запрацює Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Рішення про його створення було прийняте 12 липня на засіданні правління Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування під головуванням голови Асоціації, голови обласної Ради Сергія Татусяка.

Як зауважив голова, метою діяльності центру є написання та супровід грантових проектів для територіальних громад області.

– Коли ми почали впроваджувати грантову роботу в регіоні, ми сподівалися, що громади проявлятимуть більшу самостійність, ініціативу щодо розробки проектів та їхньої участі у різних конкурсах. Однак цього не сталося. Тому було вирішено створити організацію, фахівці якої писатимуть проекти для громад, робитимуть їхню експертну оцінку та супроводжуватимуть їх, – пояснив Сергій Татусяк.

Він повідомив, що вінницький центр створено за аналогією до дніпропетровського, який там функціонує вже 3 роки і за цей час напрацював проектів для громад на суму у 80 млн. грн.

Керівником Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» обрано Андрія Кавунця – заступника голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 12 липня 2013 року, 18:28 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація