5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області створено єдиний офіційний моніторинг потреб базових медичних закладів Вінниччини Роздрукувати

Про спільну роботу з волонтерами розповів голова облдержадміністрації Владислав Скальський та під час онлайн-брифінгу зазначив, що така робота є дієвою та дійсно необхідною у протидії поширенню коронавірусу на території області та України загалом.

  – Вчора ми створили єдиний офіційний моніторинг потреб по базовим медичним закладам, де прозоро можна побачити забезпеченість та актуальні потреби на сьогодні. За один вечір маємо багато позитивних відгуків та відповідних дій, – розповів Владислав Скальський .

Посилання можна знайти на офіційному сайті ОДА або на сторінці фейсбук профільного заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної.

– Нагадую, що усі, отримані централізовані поставки ми розподіляємо в лікарні Вінницької області за потребами. Це також відображається у даному моніторингу. Дякую усім хто приєднується,  – резюмував Владислав Скальський

Такий формат роботи планується створити в усіх соціальних напрямах області. Це зручно, прозоро та доступно для усіх. Таким чином співпрацювати можна чітко за потребами.

Повернутись Створено: 1 квітня 2020 року, 14:49 Переглядів: 170

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація