Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області відзначили кращих поліцейських Роздрукувати

26 грудня відбулося засідання колегії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за результатами роботи поліції Вінниччини за рік. Участь у колегії взяли депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Олександр Крученюк.

Під час колегії начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос вручив кращим правоохоронцям подяки МВС, Національної поліції України, Головного управління Нацполіції у Вінницькій області та чергові спеціальні звання. Серед нагороджених – троє працівників Липовецького відділення поліції, які 10 грудня оперативного затримали трьох зловмисників. Правопорушники здійснили розбійний напад на 45-річного місцевого жителя, побили його та відібрали особисті речі.

Також під час підсумкової колегії Юрій Педос чотирьом поліціянтам вручив погони з першими офіцерськими званнями. Загалом заохотили 24 працівники поліції.

– Як членкиня колегії підняла питання, яке вчора жваво обговорювали у соціальних мережах – пограбування у селі Сокиринці та Хижинці, – озвучила Людмила Станіславенко. – Це питання особисто під свій контроль взяв Олександр Цимбалюк.

Також правоохоронці окреслили завдання щодо посилення протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в регіоні.

Юрій Педос наприкінці засідання зазначив, що під час новорічних та різдвяних свят у місті чергуватиме більша кількість патрулів посиленої охорони та патрулі громадського правопорядку.

Повернутись Створено: 26 грудня 2019 року, 18:04 Переглядів: 286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація