Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області зафіксовано 45 звернень про порушення виборчого законодавства Роздрукувати

1 жовтня відбулася чергова відкрита зустріч з представниками керівного складу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Розпочав засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник та зазначив, що такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію».

– Відповідно до Закону, керівники територіальних органів поліції не менше одного разу на два місяці проводять відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням, – сказав Анатолій Олійник. – Зустрічі проводяться відповідно до погодженого Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та управлінням патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України графіку відкритих зустрічей з депутатським корпусом на 2020 рік.

Присутнім також був заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та за допомогою програми ZOOM до засідання в режимі відеоконференції мали можливість приєднатись депутати обласної Ради.

Перед присутніми виступили заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції Олег Кашперук та заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції у Вінницькій області Олександр Гаркавюк.

Заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олег Кашперук розповів, що протягом дев’яти місяців поточного року, завдяки вжитим превентивним заходам на 10% по області знизився загальний рівень злочинності. Розкрито 47,8% тяжких та особливо тяжких злочинів (1423).

Позитивними є результати щодо попередження скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Зокрема, в аналогічний період минулого року умисних вбивств менше на 14,6% (43 проти 48), тяжких тілесних ушкоджень на 23,9% (36 проти 46), у тому числі зі смертельними наслідками на 35,3%     (11 проти 17), розбоїв на 26,4% (25 проти 46) та пограбувань на 45,7% (119 проти 159).

Розкрито 39 вбивств, 34 тяжких тілесних ушкодження, у тому числі 10 – що спричинили смерть потерпілого.

В поточному році розкрито майже тисячу злочинів минулих років, затримано понад 400 осіб за вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів, серед яких по 9 вбивць та розбійників, два ґвалтівника, 17 грабіжників, а також понад 300 крадіїв особистого майна та 46 шахраїв.

– Викрито два факти торгівлі людьми та 17 фактів ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів, по одному факту організації незаконного переправлення осіб через державний кордон та виготовлення збуту продукції, що пропагують культ насильства, – розповідає Олег Кашперук. – Значна увага приділяється протидії незаконному поводженню зі зброєю. За 9 місяців 2020 року викрито 111 фактів незаконного обігу зброї. З незаконного обігу вилучено: 8 гвинтівок, 3 обрізи мисливських рушниць, 10 пістолетів, 8 гладкоствольних рушниць, 15 гранат, 6042 шт набоїв до нарізної зброї, 6 кг вибухової речовини (пороху) та 65 одиниць холодної зброї (ножі, кастети, палиці тощо).

На 40% більше викрито фактів незаконного обігу наркотиків, їхнє число в цьому році налічує майже 1000 злочинів. Задокументовано 19 кримінальних правопорушень, пов’язаних із організацією та утриманням наркопритонів та 318 фактів збуту наркотиків.

Також Олег Кашперук звернув увагу на те, що попередньо 2027  поліцейських залучено для несення служби на територіальних виборчих дільницях та дільничних виборчих комісій.  

– Від початку виборчої кампанії до підрозділів поліції області надійшло 45 звернень про порушення виборчого законодавства, відомості про які внесено до Єдиного обліку за 41 фактом (з них, 4 кримінальні провадження (одне закрито), 22 – списано до справи, проводиться перевірка за 11 фактами та складено 8 адміністративних матеріалів), – розповів пан Олег.

Заступник начальника управління-начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції у Вінницькій області Олександр Гаркавюк розповів, що за 9 місяців 2020 року патрульним призначено для відпрацювання більше 37 тисяч завдань.

Патрульними складено більше  66 тисяч адміністративних матеріалів, з яких 61 919 – постанов та 4 530 – протоколів, на суму 15 млн 509 тис. грн, з яких сплачено добровільно 12 млн 198 тис. грн.

Інспекторами патрульної поліції винесено 23 тисячі постанов за порушення швидкісного режиму на загальну суму 6 млн 226 тисяч 590 грн. З них добровільно  сплачено штрафів на суму 5 млн 365 тисяч 313 грн.

За 9 місяців цього року патрульними розкрито 845 злочинів. Серед яких 10 –хуліганство, 6 – грабіж, 42 – крадіжка, 43 – тілесні ушкодження, 32 – незаконне поводження зі зброєю, 398 – наркозлочини, 120 – підробка документів, 49 – знищення або підробка вузлів агрегатів, 10 – розбій.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

   

Повернутись Створено: 1 жовтня 2020 року, 15:19 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація