Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В області запрацює Комплексна програма щодо розвитку архівної справи Роздрукувати

В ході засідання 31 позачергової сесії обласної Ради депутати затвердили низку проектів рішень щодо окремих обласних програм. Зокрема, ухвалили питання «Про Програму зайнятості населення Вінницької області на період до 2020 року», «Про Програму створення страхового фонду документації Вінницької області на період 2018-2020 роки», «Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2018-2020 роки».

Основною метою програми щодо зайнятості населення  Вінницької області є проведення регіональної політики розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю шляхом створення необхідних економічних, організаційно-правових та соціальних умов для забезпечення продуктивної зайнятості населення регіону, раціонального використання його трудового потенціалу, залучення незайнятої частини громадян працездатного віку, у тому числі, громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці, до економічно активної діяльності; збереження і створення нових робочих місць; подолання незадекларованої праці; підвищення ролі зацікавленості у перетвореннях на ринку праці учасників соціального діалогу (об’єднань організацій роботодавців та професійних спілок).

Реалізація програми щодо створення страхового фонду документації Вінницької області дозволить вести державний облік і довгострокове надійне зберігання документів страхового фонду на об’єкти, споруди, інженерні мережі, продукцію підприємств та організацій області, а також забезпечити користувачів необхідними документами у разі відсутності, втрати, псування або недоступності документації у випадках стихійного лиха, пожеж, аварій, катастроф, інших надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Не менш важливим стало затвердження Комплексної програми щодо  розвитку архівної справи у Вінницькій області, адже документи, що зберігаються у Державному архіві та архівних відділах (секторах), є складовою частиною Національного архівного фонду України та світової культурної спадщини. Вони постійно використовуються для задоволення інформаційних потреб суспільства та реалізації прав і законних інтересів громадян. Саме тому пріоритетними завданнями Програми є створення умов гарантованого зберігання архівних документів; створення електронних та аналогових копій унікальних та особливо цінних архівних документів; створення системи оперативного забезпечення потреб населення області в архівній інформації; збереження документальної інформації та її популяризація шляхом публікації збірників документів, архівних довідників тощо.

Основні завдання Програми відповідають законам України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:26 Переглядів: 462

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація