11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В області здійснюється щоденний моніторинг споживання енергоресурсів закладами обласного підпорядкування Роздрукувати

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації є головним розпорядником коштів обласного бюджету за Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

Реалізація заходів з енергоефективності у бюджетних та комунальних установах області здійснюється у рамках обласної та місцевих програм підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів. За оперативними даними лише за І півріччя 2019 року по області з різних джерел профінансовано заходів з енергозбереження на суму 24,5 млн грн.

Окрім технічних заходів з енергозбереження обласна Програма підвищення енергоефективності передбачає здійснення також організаційних заходів, зокрема впровадження системи енергоменеджменту. Починаючи з 29 травня 2018 року, моніторинг споживання енергоресурсів у 71 установі обласного підпорядкування здійснюється за допомогою спеціалізованої комп’ютерної програми uMuni. Ця платформа допомагає автоматизувати господарську діяльність шляхом щоденного (в робочі дні) внесення відповідальними особами (завідуючі господарством) в установах показників засобів обліку енергоресурсів (електроенергія, природний газ, теплова енергія, гаряче та холодне водопостачання).

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, станом на листопад 2019 року здійснюється щоденний енергомоніторинг у 110 об’єктах, за результатами якого формуються щоквартальні звіти з енергоспоживання.

Як повідомили у Департаменті, у комплексі, цей організаційний захід може дати можливість зменшити споживання енергоресурсів бюджетними закладами обласного підпорядкування на 5-10%.

Згідно з поданим звітом за дев’ять місяців 2019 року на програмне забезпечення для щоденного моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів з обласного бюджету витрачено 5 тис. 130 грн.

Повернутись Створено: 29 листопада 2019 року, 16:48 Переглядів: 136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація