Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В області здійснюється щоденний моніторинг споживання енергоресурсів закладами обласного підпорядкування Роздрукувати

Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації є головним розпорядником коштів обласного бюджету за Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

Реалізація заходів з енергоефективності у бюджетних та комунальних установах області здійснюється у рамках обласної та місцевих програм підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів. За оперативними даними лише за І півріччя 2019 року по області з різних джерел профінансовано заходів з енергозбереження на суму 24,5 млн грн.

Окрім технічних заходів з енергозбереження обласна Програма підвищення енергоефективності передбачає здійснення також організаційних заходів, зокрема впровадження системи енергоменеджменту. Починаючи з 29 травня 2018 року, моніторинг споживання енергоресурсів у 71 установі обласного підпорядкування здійснюється за допомогою спеціалізованої комп’ютерної програми uMuni. Ця платформа допомагає автоматизувати господарську діяльність шляхом щоденного (в робочі дні) внесення відповідальними особами (завідуючі господарством) в установах показників засобів обліку енергоресурсів (електроенергія, природний газ, теплова енергія, гаряче та холодне водопостачання).

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, станом на листопад 2019 року здійснюється щоденний енергомоніторинг у 110 об’єктах, за результатами якого формуються щоквартальні звіти з енергоспоживання.

Як повідомили у Департаменті, у комплексі, цей організаційний захід може дати можливість зменшити споживання енергоресурсів бюджетними закладами обласного підпорядкування на 5-10%.

Згідно з поданим звітом за дев’ять місяців 2019 року на програмне забезпечення для щоденного моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів з обласного бюджету витрачено 5 тис. 130 грн.

Повернутись Створено: 29 листопада 2019 року, 16:48 Переглядів: 278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація