Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Ободівці Тростянецького району реконструювали лікарську амбулаторію Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат Геннадій Мазур відвідав Ободівську сільську раду Тростянецького району.

– Ще декілька років тому звернув увагу на те, що Ободівська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини потребує термінового ремонту. Тому вдалося разом з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації подати зміни до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018 року, яким передбачалося будівництво амбулаторій, –  повідомив Геннадій Федорович. – Завдяки цьому були передбачені кошти на реконструкцію Ободівської лікарської амбулаторії.

Окрім того, Геннадій Мазур відвідав Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Вінницької обласної Ради. Разом з департаментом освіти та науки облдержадміністрації віднайшли кошти для ліквідації руйнувань даху спортивної зали, яка напередодні постраждала від стихії. Наразі фасад навчального корпусу оновлений, адже минулого року тут замінили старі вікна на сучасні енергоощадні.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 27 лютого 2020 року, 17:19 Переглядів: 242

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація