Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Одеському інституті державного управління розпочався новий навчальний рік Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Директор інституту, доктор політичних наук, професор Микола Іжа, зачитав привітання, які прийшли на адресу інституту від Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України та президента Національної академії. Він також нагородив першокурсників, які набрали найбільшу кількість балів під час вступних випробувань пам’ятними адресами та подарунками.

– Інститут є головним державним навчальним закладом у підготовці керівних кадрів для органів державної влади і місцевого самоврядування. Саме у вересні заклад святкує своє 22-річчя, тож передаю вам щирі вітання від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу з початком нового навчального року і бажаю слухачам наснаги у здобутті нових знань, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк присутніх на заході.

На завершення урочистостей була виконана вокальна композиція «Україна – це ти», під час якої студенти пронесли через залу український прапор, що супроводжувався гучними оплесками присутніх. 

Указом Президента України у 1995 році був створений Одеський філіал Української Академії державного управління при Президентові України, який  2001 року перейменовано в Одеський регіональний інститут державного управління, що автономно виконує функції вищого навчального закладу за IV рівнем акредитації.

Сфера діяльності Одеського регіонального інституту державного управління поширена на Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області.

За 22 роки існування інституту підготовлено понад 7 тисяч управлінців, які працюють на керівних посадах, в тому числі, в центральних органах публічної влади. У 2017 році на «Публічне адміністрування та управління» вступили понад 400 слухачів. Основними напрямами спеціалізації є місцеве самоврядування, регіональне управління, право в публічному управлінні, економіка і фінансова політика та підприємництво, електронне урядування, європейська інтеграція тощо.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 15:03
Оновлено: 1 вересня 2017 року, 14:46
Переглядів: 1933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація