Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В Оляниці реалізовано проект за участі депутата обласної Ради Роздрукувати

«Діти – найкращі інвестиції, найкраща школа – Оляницька, їй піклування, державо, твоє!» - таку назву мав проект, який подала Оляницька школа на обласний конкурс розвитку територіальних громад навесні цього року.

Проектом передбачалась заміна старих вікон, які створювали у приміщенні навчального закладу незручності та проблеми, на енергозберігаючі. Бюджет проекту становив 175 тис. грн.: 80 тис. грн. – кошти інвестора - ВП «Птахофабрики «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП», який очолює депутат обласної Ради Ігор Лещенко, 10 тис. грн. – кошти сільської ради, 15 тис. грн. – кошти районної ради, 70 тис. грн. – кошти фонду конкурсу від Вінницької обласної Ради. За рахунок субвенції з Державного бюджету, за сприяння народного депутата Миколи Кучера, до цих коштів ще долучились 50 тис. грн. Отже, на загальну суму, яка склала 225 тис.грн., в кабінетах школи замінено 37 вікон на енергозберігаючі, що становить 95% від потреби.

Днями в актовій залі школи відбулося свято з нагоди завершення робіт із заміни вікон. На урочистості прибули почесні гості – депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Людмила Скапровська, представники відділу освіти РДА, керівництво Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт», а також депутати сільської ради, члени батьківського комітету школи.

Запашним короваєм, піснями і танцями зустрічали школярі гостей. Зі словами щирої вдячності за підтримку й розуміння звернулася до присутніх директор школи Тетяна Довбня, вручивши подяки всім, хто долучився до фінансування проекту. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу депутата обласної Ради Ігоря Лещенка, який виділив кошти на закупівлю пластикових дверей для приміщення на суму 10 тис.грн. і за відремонтований паркан біля школи.

В свою чергу, виступаючи перед присутніми, Ігор Лещенко зазначив, що участь у грантових проектах для сільських громад – це добра справа, тому подібну практику потрібно продовжувати.

– Адже ми не просто даємо кошти, а спонукаємо громаду до спільних дій. Саме так, всім разом, можна змінювати життя на краще, як в окремих селах, так і загалом в Україні, – підкреслив депутат. – У 2016 році «Вінницький бройлер» виступив співфінансистом проектів у семи сільських громадах і всі вони стали переможцями. Ми гарантуємо селам, в яких працюємо, що окрім коштів за соціальними угодами, виділятимемо додатково гроші на подібні проекти, але це вимагає активних дій від самої громади. На прикладі Оляниці ми спонукали школу писати проект, допомагали порадами, супроводжували його і виділили 80 тис. грн. Це є дієвим проявом партнерства інвестора та місцевої громади, що дозволило залучити додаткові кошти у загальній сумі 225 тис. грн. та реалізувати необхідний соціальний проект на благо села. Хоч, за словами директора школи, були сумніви, що таке вдасться здійснити, але тепер вони розвіялися. Перший крок зроблено, досвід вже набули, тож плануйте вже на наступний рік, що потрібно зробити в селі.

Очільники району Леонід Лобань та Людмила Скапровська також привітали школярів, вчителів та батьків з успішною реалізацією проекту і зазначили, що всі громади Тростянеччини обов’язково продовжать активно долучатись до проектної діяльності.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 15:59 Переглядів: 1375

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація