12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В Оляниці реалізовано проект за участі депутата обласної Ради Роздрукувати

«Діти – найкращі інвестиції, найкраща школа – Оляницька, їй піклування, державо, твоє!» - таку назву мав проект, який подала Оляницька школа на обласний конкурс розвитку територіальних громад навесні цього року.

Проектом передбачалась заміна старих вікон, які створювали у приміщенні навчального закладу незручності та проблеми, на енергозберігаючі. Бюджет проекту становив 175 тис. грн.: 80 тис. грн. – кошти інвестора - ВП «Птахофабрики «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП», який очолює депутат обласної Ради Ігор Лещенко, 10 тис. грн. – кошти сільської ради, 15 тис. грн. – кошти районної ради, 70 тис. грн. – кошти фонду конкурсу від Вінницької обласної Ради. За рахунок субвенції з Державного бюджету, за сприяння народного депутата Миколи Кучера, до цих коштів ще долучились 50 тис. грн. Отже, на загальну суму, яка склала 225 тис.грн., в кабінетах школи замінено 37 вікон на енергозберігаючі, що становить 95% від потреби.

Днями в актовій залі школи відбулося свято з нагоди завершення робіт із заміни вікон. На урочистості прибули почесні гості – депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Людмила Скапровська, представники відділу освіти РДА, керівництво Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт», а також депутати сільської ради, члени батьківського комітету школи.

Запашним короваєм, піснями і танцями зустрічали школярі гостей. Зі словами щирої вдячності за підтримку й розуміння звернулася до присутніх директор школи Тетяна Довбня, вручивши подяки всім, хто долучився до фінансування проекту. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу депутата обласної Ради Ігоря Лещенка, який виділив кошти на закупівлю пластикових дверей для приміщення на суму 10 тис.грн. і за відремонтований паркан біля школи.

В свою чергу, виступаючи перед присутніми, Ігор Лещенко зазначив, що участь у грантових проектах для сільських громад – це добра справа, тому подібну практику потрібно продовжувати.

– Адже ми не просто даємо кошти, а спонукаємо громаду до спільних дій. Саме так, всім разом, можна змінювати життя на краще, як в окремих селах, так і загалом в Україні, – підкреслив депутат. – У 2016 році «Вінницький бройлер» виступив співфінансистом проектів у семи сільських громадах і всі вони стали переможцями. Ми гарантуємо селам, в яких працюємо, що окрім коштів за соціальними угодами, виділятимемо додатково гроші на подібні проекти, але це вимагає активних дій від самої громади. На прикладі Оляниці ми спонукали школу писати проект, допомагали порадами, супроводжували його і виділили 80 тис. грн. Це є дієвим проявом партнерства інвестора та місцевої громади, що дозволило залучити додаткові кошти у загальній сумі 225 тис. грн. та реалізувати необхідний соціальний проект на благо села. Хоч, за словами директора школи, були сумніви, що таке вдасться здійснити, але тепер вони розвіялися. Перший крок зроблено, досвід вже набули, тож плануйте вже на наступний рік, що потрібно зробити в селі.

Очільники району Леонід Лобань та Людмила Скапровська також привітали школярів, вчителів та батьків з успішною реалізацією проекту і зазначили, що всі громади Тростянеччини обов’язково продовжать активно долучатись до проектної діяльності.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 15:59 Переглядів: 1423

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація