Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура 20 грудня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського.

Під час засідання члени комісії розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік».

Прийняття розпорядження голови облдержадміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

Найширше обговорення серед депутатів виникло під час обговорення перерозподілу видатків в межах загального обсягу бюджету за головним розпорядником коштів обласного бюджету Департаментом освіти і науки облдержадміністрації.

Серед іншого зазначеним розпорядженням зараховано до обласного бюджету субвенцію з районного бюджету Могилів-Подільською району у сумі 100 тис. грн для будівництва Озаринецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»   Могилів-Подільської районної ради.

З протоколом та висновками 133-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2019 року, 13:09
Оновлено: 20 грудня 2019 року, 14:14
Переглядів: 554

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація