Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В районах області підбивають підсумки роботи за рік. Першою звітує Липовеччина Роздрукувати

На виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" розпочалися річні звіти голів районних державних адміністрацій щодо реалізації зазначеного документу. Вони відбуватимуться у форматі виїзних зустрічей. На першій із них, 15 січня, у Липовецькому районі були присутні голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан із заступниками,1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова районної ради Юрій Науменко, керівники профільних департаментів облдержадміністрації, структурних підрозділів РДА, райради, а також громадськість.

Голова Липовецької районної державної адміністрації Анатолій Грищук повідомив, що на соціально-економічний розвиток у районі протягом минулого року використано 27,1 млн.грн., у тому числі 6,5 млн.грн. позабюджетних коштів. Серед здобутків району А.Грищук також визначив: високу врожайність, з охопленням 100 відсотків посівних площ; створення молокоприймальних пунктів, реконструкцію телятників, підписання соціальних угод на суму 3,1 млн.грн. І.Мовчан наголосив на необхідності підвищення якості молока, і як наслідок, протидії маніпуляції з цінами на молочному ринку.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк повідомив, що у районні, нарешті, відсутня черга у дошкільні заклади, що стало можливим завдяки реорганізації освітніх закладів та створенню додаткових місць. Крім того, відбувається оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, облаштування внутрішніх вбиралень, модернізація котелень. Керівник районного управління освіти Ірина Шевчук додала, що на Липовеччині навіть практикують «ексклюзив» – в шкільних автобусах задіяні педагоги по довозу дітей, які стежать за якістю трансферу учнів до базових шкіл.

Директор Департаменту регіонального економічного розвитку Андрій Гижко, коментуючи відкриття центру з надання адміністративних послуг громадянам, зауважив на необхідності щоквартального введення в центрі 2-3 додаткових адміністративних послуг.

В обговоренні взяв участь голова районної організації ветеранів війни, праці та ЗСУ Миколи Грушко. Також прозвітувала сільський голова Сиваковецької сільської ради Зінаїда Рябіщук. Вона повідомила, що в громаді акцентують увагу на розвитку молодіжного дозвілля. Зокрема, у підвалі одного із адміністративних приміщень облаштували комп’ютерний клас, а колишню баню переробили на спортивну кімнату. І.Мовчан зазначив, що цьогоріч розвитку фізичної культури на селі приділятимуть особливу увагу, а облаштування майданчиків і приміщень для занять спортом стане одним із базових пріоритетів.

На завершення І.Кревський зауважив, що відповідно до Стратегії збалансованого розвитку Вінницької області на період до 2020 року, одним із пріоритетних напрямків діяльності, спрямованої на вирішення проблем територіальних громад, є грантова діяльність та залучення позабюджетних коштів. За його словами, Липовеччина досить успішна у цьому напрямі роботи. Так, минулого року було подано 10 заявок на участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, переможцями стали 3 проекти, залучивши 60 тис.грн. А на початку 2014 року Липовецьку міську раду визначено переможцем конкурсу від Єврокомісії. Грант на суму 300 тисяч виграно у проекті розвитку велотуризму.

За підсумками зустрічі голова облдержадміністрації повідомив про створення проекту рішень щодо соціально-економічного розвитку кожного району області на 2014 рік. За підсумками звітів голів РДА будуть внесені зміни в програму соціально-економічного розвитку кожного району, які стануть дорожньою картою у роботі. 

Повернутись Створено: 16 січня 2014 року, 12:59 Переглядів: 1154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація