Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В рамках візиту до Польщі Сергій Свитко провів зустріч із старостою Турецького повіту Великопольського воєводства Роздрукувати

15 жовтня в рамках офіційного візиту делегації Вінницької області до Республіки Польща відбулась зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка зі старостою Турецького повіту Великопольського воєводства Збігнєвом Бартосіком та головою ради повіту Здіславом Чіхай.

Під час перемовин було проведено презентацію вищезгаданого повіту, керівники якого  висловили зацікавлення у встановленні партнерських контактів з одним із районів Вінницької області.

Повіт цікавий тим, що на його території знаходиться вільна економічна зона, що створює умови до залучення іноземних інвестицій. Щоб пересвідчитися у цьому, вінницька делегація відвідала новий молокозавод "Turek" французької фірми "Bongrain", де використовуються новітні технології виробництва сирів. Підприємство працює на використанні новітніх енергозберігаючих технологій.

Далі було здійснено візит на комунальне підприємство міста Турек, яке займається очищенням води та стоків міста, використовуючи сучасні енергозберігаючі та спеціальні природоощадні технології очистки. З метою обміну досвідом та спільного залучення коштів ЄС, було домовлено про налагодження партнерських контактів з ВОКП "Вінницяводоканал" із зазначеним підприємством.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2014 року, 10:57 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація