Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В розслідуваннях Антикорупційного бюро фігурує 33 державних підприємства Роздрукувати

«Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні»  - під такою назвою у сесійній залі Верховної Ради України пройшли парламентські слухання. У них взяли участь народні депутати, керівники антикорупційних органів голова НАБУ Артем Ситник, голова НАЗК Наталія Корчак, голова парламентського комітету з питань запобігання корупції Єгор Соболєв, інші народні депутати, представники громадськості. Від обласної Ради на парламентських слуханнях був присутнім заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, відкриваючи слухання, висловила думку, що шлях до подолання корупції в Україні буде ще дуже довгий, бо супротив величезний. 

- Держава, органи державної влади були засновані на корупційних схемах, — сказала Оксана Сироїд. — І пройде не одне покоління, поки буде створено нові правила та нову культуру.

У своїй 15-хвилинній доповіді директор НАБУ Артем Ситник навів приклади корупційних схем на державних підприємствах, які шокують навіть детективів НАБУ. За його словами, зараз в розслідуваннях НАБУ фігурують 33 державні підприємства, десять з них – в ТОП сотні держпідприємств України. Сума збитків, яка встановлена в цих розслідуваннях складає 80 млрд. грн. Це те, що було вкрадено вже після Революції Гідності. Це та сума, яка перевищує суму траншів з МВФ. І це те, що фінансує політичну корупцію.

Голова парламентського комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв зазначив, що відкриті декларації посадовців – це плюс. Але цього року перед комітетом стоїть першочергове завдання добитися того, щоб задекларовані статки, доходи, витрати і власність стали основою відповідальності, якої зараз немає. Ще одне завдання - це домогтися від НАЗК такої роботи, якої від нього очікують платники податків, – гідно і професійно перевірити декларації вищих посадовців.

Інші виступаючі розповіли про кричущі випадки корупції на місцях, про те, що ті, хто реально намагається її долати, стають жертвами фізичної розправи. Про таке розповів заступник голови Херсонської обласної ради В. Зеленчук. Про те, що суди стоять на боці суб’єктів незаконної приватизації і виносять рішення на користь клановості, олігархату і грошей, а не людей, повідомив представник Львівської області В. Дедишин. Про необхідність створення антикорупційного суду, де суддів обиратимуть за новою системою,  говорив В. Шабунін, О. Дрік, О. Осуховський та інші спікери антикорупційних парламентських слухань.

- Парламентські слухання демонструють, що в Україні чимало людей вже сприймають корупцію як ганебне суспільне явище, не менш важливим є й те, що у політичній еліті таких людей з кожним роком стає все більше, і це дає надію, що корупція все ж таки перестане бути нормою життя як на політичному, так і на побутовому рівні, — зазначив депутат обласної Ради Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 25 травня 2017 року, 15:55 Переглядів: 571

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація