5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В селі Котюжани Мурованокуриловецького району розвиватиметься бібліотечна галузь Роздрукувати

За підтримки Єврорегіону «Дністер» село Котюжани, Мурованокуриловецького району виграло конкурс «Бібліотека - суспільство: відкритий простір». Фінансову підтримку у цій справі надали Фонд «Монсанто» та всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація».

За проектом «Бібліотека - суспільство: відкритий простір» зазначена сільська бібліотека в листопаді 2014 року буде обладнана комп'ютерною та офісною технікою, а користувачі бібліотеки отримають безкоштовний доступ в Інтернет. Також проектом передбачено поповнення бібліотечних фондів книгами і періодичними виданнями.

В грудні 2014 на базі Головного тренінгового центру для бібліотекарів УСА (м.Київ) сільські бібліотекарі пройдуть перший 5-денний тренінг, на якому навчаться або вдосконалять свої навички користування комп'ютерною технікою, ефективного використання інформаційних ресурсів та сервісів Інтернету.

Повернутись Створено: 29 жовтня 2014 року, 18:34 Переглядів: 1198

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація