9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В селі Ободівка відкрили сучасний спортивний майданчик Роздрукувати

Минулими вихідними, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей в Ободівській територіальній громаді Тростянецького району відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Про це написав депутат обласної Ради Геннадій Мазур.  

– День захисту дітей,  це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, – каже Геннадій Федорович. – Одвічна істина: діти – наше майбутнє. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим та радісним.

Відкрили майданчик спільно із  Ободівським сільським головою Костянтином Ременюком. Відкриття майданчику стало завдяки проєктів    розвитку територіальної громади.

– Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків, – коментує Геннадій Мазур. – Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Окрім цього, капітанам футбольних команд подарували футбольні м’ячі. Діти в свою чергу влаштували на святковий флешмоб.

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 17:45 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація