Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В селі Прибузькому відкрили дошкільний навчальний заклад для 48 дітей Роздрукувати

Напередодні відкриття дошкільного навчального закладу в селі Прибузькому Вінницького району, депутат обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала оновлений садочок. В громаді, кількість населення якої становить 400 мешканців, у ДНЗ відкрили дві групи на 48 дітей віком від 3 років. Наразі заклад вже отримав 36 заяв на влаштування дошкільнят.

Разом з головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським, депутатом Вінницької міської ради Ганною Давиденко та директором Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олегом Студілком депутат обласної Ради ознайомилась з відремонтованим дошкільним закладом. В приміщенні облаштовано ігрову та спальну зони, харчовий блок та вбиральні. В садку працюватиме чотири вихователі, два помічники, два кухарі та медична сестра. Таким чином, створено додатково 9 робочих місць для місцевого населення.

– На завершенні реставрації знаходиться харчоблок шкільної їдальні. Повністю закуплено нове обладнання та кухонне начиння. Тож кухарі готуватимуть обіди для 105 учнів школи та майже п’ятидесяти дошкільнят в сучасних умовах. Протягом 2014 року роботи в школі замінили всі вікна. Проект вартістю 488 тисяч гривень профінансувала Луко-Мелешківська сільська рада. Нині в школі працює колектив з 16 педагогів. Це фахові, амбітні люди, які вже навчають дітей в умовах реформування освіти, – розповів директор школи Олег Студілко.

– В серпні минулого року я вже відвідувала подібний заклад у селі Слобода-Межирівська Жмеринського району. Там також створили навчально-виховний комплекс «школу-сад». Приємно зазначити, що педагогічний колектив на чолі з директором школи дбають про добробут учнів та дошкільнят, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська.

Крім того, депутат ознайомилась зі створеним у селі культурно-адміністративним закладом. До його складу увійшли фельдшерсько-акушерський пункт, відділення Укрпошти, місцева бібліотека та міні-музей народного мистецтва.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2017 року, 14:04 Переглядів: 456

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація