Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В селі Прибузькому відкрили дошкільний навчальний заклад для 48 дітей Роздрукувати

Напередодні відкриття дошкільного навчального закладу в селі Прибузькому Вінницького району, депутат обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала оновлений садочок. В громаді, кількість населення якої становить 400 мешканців, у ДНЗ відкрили дві групи на 48 дітей віком від 3 років. Наразі заклад вже отримав 36 заяв на влаштування дошкільнят.

Разом з головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським, депутатом Вінницької міської ради Ганною Давиденко та директором Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олегом Студілком депутат обласної Ради ознайомилась з відремонтованим дошкільним закладом. В приміщенні облаштовано ігрову та спальну зони, харчовий блок та вбиральні. В садку працюватиме чотири вихователі, два помічники, два кухарі та медична сестра. Таким чином, створено додатково 9 робочих місць для місцевого населення.

– На завершенні реставрації знаходиться харчоблок шкільної їдальні. Повністю закуплено нове обладнання та кухонне начиння. Тож кухарі готуватимуть обіди для 105 учнів школи та майже п’ятидесяти дошкільнят в сучасних умовах. Протягом 2014 року роботи в школі замінили всі вікна. Проект вартістю 488 тисяч гривень профінансувала Луко-Мелешківська сільська рада. Нині в школі працює колектив з 16 педагогів. Це фахові, амбітні люди, які вже навчають дітей в умовах реформування освіти, – розповів директор школи Олег Студілко.

– В серпні минулого року я вже відвідувала подібний заклад у селі Слобода-Межирівська Жмеринського району. Там також створили навчально-виховний комплекс «школу-сад». Приємно зазначити, що педагогічний колектив на чолі з директором школи дбають про добробут учнів та дошкільнят, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська.

Крім того, депутат ознайомилась зі створеним у селі культурно-адміністративним закладом. До його складу увійшли фельдшерсько-акушерський пункт, відділення Укрпошти, місцева бібліотека та міні-музей народного мистецтва.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2017 року, 14:04 Переглядів: 490

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація