Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

В селі Прибузькому відкрили дошкільний навчальний заклад для 48 дітей Роздрукувати

Напередодні відкриття дошкільного навчального закладу в селі Прибузькому Вінницького району, депутат обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала оновлений садочок. В громаді, кількість населення якої становить 400 мешканців, у ДНЗ відкрили дві групи на 48 дітей віком від 3 років. Наразі заклад вже отримав 36 заяв на влаштування дошкільнят.

Разом з головою Вінницької районної ради Сергієм Сітарським, депутатом Вінницької міської ради Ганною Давиденко та директором Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олегом Студілком депутат обласної Ради ознайомилась з відремонтованим дошкільним закладом. В приміщенні облаштовано ігрову та спальну зони, харчовий блок та вбиральні. В садку працюватиме чотири вихователі, два помічники, два кухарі та медична сестра. Таким чином, створено додатково 9 робочих місць для місцевого населення.

– На завершенні реставрації знаходиться харчоблок шкільної їдальні. Повністю закуплено нове обладнання та кухонне начиння. Тож кухарі готуватимуть обіди для 105 учнів школи та майже п’ятидесяти дошкільнят в сучасних умовах. Протягом 2014 року роботи в школі замінили всі вікна. Проект вартістю 488 тисяч гривень профінансувала Луко-Мелешківська сільська рада. Нині в школі працює колектив з 16 педагогів. Це фахові, амбітні люди, які вже навчають дітей в умовах реформування освіти, – розповів директор школи Олег Студілко.

– В серпні минулого року я вже відвідувала подібний заклад у селі Слобода-Межирівська Жмеринського району. Там також створили навчально-виховний комплекс «школу-сад». Приємно зазначити, що педагогічний колектив на чолі з директором школи дбають про добробут учнів та дошкільнят, – прокоментувала депутат обласної Ради Людмила Щербаківська.

Крім того, депутат ознайомилась зі створеним у селі культурно-адміністративним закладом. До його складу увійшли фельдшерсько-акушерський пункт, відділення Укрпошти, місцева бібліотека та міні-музей народного мистецтва.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2017 року, 14:04 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація