Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В селі Пустовійти Хмільницького району відбувся перший районний різдвяний фестиваль Роздрукувати

Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок відбувся в селі Пустовійти Хмільницького району. У заході взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова районної ради Зоя Бонсевич, голови сільських рад та об`єднані територіальні громади району.

Зі сцени на площі, де відбувалось дійство, керівники області, району та голови сільських рад вітали громаду.

– Впевнений, що подібні святкові заходи стануть доброю традицією та розвиватимуть національну культуру. Наша земля має талановитих людей, які зберігають старі традиції та примножують нові. Тож зі святом, вас, миру, добра, віри у кращу долю та розквіт нашої держави, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк присутніх на заході.

Громади сіл Хмільницького району представили понад  двадцять світлиць, присвячених різдвяній тематиці. Гостей святкового дійства пригощали різноманітними стравами, розважали щедрівками і колядками. На святковому майдані організували живий вертеп з овечками, театральними сценками та виставками народного мистецтва.

На території дитячого садочку села Пустовійти вихователі розважали дітей  «Дивосвітом різдвяних розваг у Маланки і Василя». Впродовж свята плунали колядки та щедрівки від художніх колективів Хмільницького району.

Повернутись Створено: 15 січня 2018 року, 12:16 Переглядів: 1866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація