Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В Сербинівцях стартували «Козацькі забави» Роздрукувати

Вже традиційно до Дня фізичної культури і спорту в Сербинівцях Жмеринського району відбуваються «Козацькі забави – 2017».  Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук привітали учасників спортивних змагань.

На святкове спортивне дійство зібрались подивитись мешканці Сербинівців та навколишніх сіл. Участь у змаганнях взяли 20 команд Жмеринського району. Вони змагались в арм-спорті, жінки у ваговій категорії до 70 та понад 70 років, чоловіки в трьох вагових категоріях – до 70 років, до 90 і понад 90 років, штовханні гир у чотирьох категоріях, козацькій естафеті, штовханні воза, перетягуванні линви.

– Дуже символічно, що «Козацькі забави» відбуваються цього року саме в Сербинівцях, адже село має свою історію, початок якої йде з середини ХVI століття. Тому нинішні змагання вчергове демонструють силу українського духу, міць та свободолюбивість нашої нації. Бажаю успіху командам в нелегкій боротьбі, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк учасників змагань.

На завершення керівники області та району вручили нагороди переможцям, а Сербинівський сільський голова Лариса Левченко передала символ перемоги – булаву Носковецькому сільському голові Анатолію Лаврову, сільська рада якого прийматиме спортивні змаганні в наступному році.

Перемогу в командному заліку здобули: перше місце – село Чернятин Северинівської ОТГ, ІІ місце – Браїлівська селищна рада, на третьому місці – Станіславчицька сільська рада. В індивідуальному заліку були вручені нагороди у вигляді продуктів – макаронні вироби, олія та цукор, а в командному – грошові сертифікати від 20 до 6 тисяч гривень.

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 11:46 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація