Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Теплицькому районі інтенсивно освітлюють території Роздрукувати

Про динаміку розвитку Теплицького району 6 лютого доповів голова районної держадміністрації Василь Малярчук. Він повідомив, що протягом 2013 року на зміцнення закладів охорони здоров’я, освіти, культури, будівництво житла, благоустрій населених пунктів використано кошти в сумі 18,8 млн.грн. Частка позабюджетних надходжень із зазначеної суми становить 10,3 млн.грн.

Одним із пріоритетних напрямів річної роботи стало відновлення об’єктів первинної ланки медицини. Як зазначила директор Департаменту охорони здоров’я і курортів Вінницької облдержадміністрації Лідія Діденко, протягом року вдалося «реанімувати» 30 медичних об’єктів, з-поміж яких як ФАПи, так і лікарські амбулаторії. На черзі облаштування ще однієї амбулаторії і ремонт центральної районної лікарні, яка складається з розгалуженої кількості приміщень. Матеріально-технічна база останніх також дуже неоднорідна. Довести медичні будівлі до «спільного знаменника» планують цього року.

Перейнялися в районі і благоустроєм територій та питанням вуличного освітлення зокрема. Понад 1 млн.300 тис.грн. інвестицій минулого року використали на спорудження нових ліній електропостачання та оснащення сільських територій енергозберігаючими технологіями. За словами Василя Галія, директора СО Теплицькі електричні мережі ПрАТ «Вінницяобленерго», набрані темпи із вирішення цього болючого для районних мешканців питання будуть підтримувати і надалі. Не оминуть увагою і віддалені та зовсім невеликі села.

Василь Малярчук також поінформував, що протягом 2013-го вдалося здійснити ремонти у 28 закладах культури, на покращення матеріально-технічної бази яких використано 2,1 млн.грн. позабюджетних коштів. До спільних зусиль у відновленні історичної пам’ятки району – музею М.Леонтовича закликали під час звіту і громаду. Були озвучені плани щодо ремонту будівлі до 140-річчя композитора, яке відзначатимуть за декілька років.

У підсумку наради керівництво області відзначило позитивну динаміку розвитку району. 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що у невеличкому і не дуже заможному районі протягом року відбулися потужні зрушення. Головна ідея нового формату роботи, спрямована на пробудження громад, керівників, самоорганізацію населення, в Теплицькому районі втілена в життя повністю, оскільки чітко простежується солідарність у роботі влади і громади, – сказав І.Кревський. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2014 року, 16:04 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація