9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Тростянецьку лікарню закупили медичне обладнання та відремонтували дитячу палату Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір взяла участь в урочистому відкритті відремонтованої дитячої палати в Тростянецькій центральній районній лікарні.

– Ще напередодні професійного свята медиків, в червні, я приїхала до колективу Тростянецької лікарні з гарною новиною, що спільно написаний та профінансований проект Тростянецької районної лікарні переміг в обласному конкурсі, за кошти якого буде обладнано дитячу палату та закуплено медичне обладнання, зокрема, жорсткий уретерореноскоп, електрокардіограф Heart Screen 60-IKO, перфузор компакт, шприцевй інфузійний насос, пульсоксиметр ACCURO з визначенням індекса перфузії, на суму 300 тис.грн. 100 тис. грн. було залучено з Фонду конкурсу та 118 тисяч гривень надала районна рада і ГО «Соціальний центр МХП», – написала на своїй сторінці Фейсбук Лариса Миколаївна.  – Це вже не перший проект, який ми спільно реалізовуємо, окрім цього була надана фінансова допомога Новоободівському, Северинівському, Летківському ФАПам Тростянецького району.
Депутат обласної Ради Лариса Білозір висловила подяку ТОВ «Метр-М» – підрядній фірмі, яка займалась ремонтними роботами в лікарні. Також від імені керівництва «Метр-М», з нагоди відкриття, подарували телевізор для відремонтованої палати.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 11:33 Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація