5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Тульчинській районній раді обрали заступника голови Роздрукувати

26 липня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь у 14-й позачерговій сесії Тульчинської районної ради.

Депутати районної ради розглянули низку питань, що були винесені на пленарне засідання.

Під час сесії прийняли рішення про внесення змін та доповнень до складу постійних комісій та президії районної ради, розглянули зміни в складі комісії з питань поновлення прав реабілітованих. Крім того, присутні на засіданні внесли зміни до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 15 листопада 2012 року №278 „Про Програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) на 2013-2019 роки”.

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

Головним питанням порядку денного позачергової сесії стало обрання заступника голови районної ради. Більшістю голосів Ніна Григорьєва була обрана на дану посаду.

– Бажаю Вам знайти взаємопорозуміння з кожним депутатом в раді, з кожною фракцією політичних сил, представлених в районі, адже завдяки співпраці та прийнятті виважених рішень можна досягти значних успіхів в роботі на користь мешканців району, – зазначив у своєму привітанні депутат обласної Ради Андрій Мельник.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 16:20 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація