Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В Тульчинській районній раді обрали заступника голови Роздрукувати

26 липня депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь у 14-й позачерговій сесії Тульчинської районної ради.

Депутати районної ради розглянули низку питань, що були винесені на пленарне засідання.

Під час сесії прийняли рішення про внесення змін та доповнень до складу постійних комісій та президії районної ради, розглянули зміни в складі комісії з питань поновлення прав реабілітованих. Крім того, присутні на засіданні внесли зміни до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 15 листопада 2012 року №278 „Про Програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) на 2013-2019 роки”.

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя та внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

Головним питанням порядку денного позачергової сесії стало обрання заступника голови районної ради. Більшістю голосів Ніна Григорьєва була обрана на дану посаду.

– Бажаю Вам знайти взаємопорозуміння з кожним депутатом в раді, з кожною фракцією політичних сил, представлених в районі, адже завдяки співпраці та прийнятті виважених рішень можна досягти значних успіхів в роботі на користь мешканців району, – зазначив у своєму привітанні депутат обласної Ради Андрій Мельник.

Повернутись Створено: 28 липня 2017 року, 16:20 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація