Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В Україні працює 660 тисяч людей з інвалідністю Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції з формування публічної служби, чутливої до людей з особливими потребами: цифрові технології. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

– Захід пройшов в рамках реалізації Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020". Мета проведення конференції не просте обговорення проблем людей з інвалідністю, а розробка конкретних рішень для залучення людей з особливими потребами до публічної служби, створення комфортних умов на робочому місці, а також надання можливості для саморозвитку та самореалізації, – повідомила Людмила Анатоліївна.
– Наразі населення України становить 42 мільйони, серед яких 2,62 мільйони – це люди з інвалідністю. Окрім того, через події на Сході держави кількість людей з особливими потребами зростає. Одним з проблемних питань залишається працевлаштування людей з інвалідністю, адже в Україні працює трохи більше 660 тисяч осіб з особливими потребами. Над вирішенням проблем з інвалідністю нині активно працює Уповноважена з прав людини з інвалідністю Раїса Панасюк.

Людмила Станіславенко зауважила, що результати наполегливої роботи Раїси Панасюк можна побачити на прикладі Вінницької області.

– Нині в місті та області активно впроваджується архітектурна доступність, функціонує центр реабілітації. Раїса Василівна активно працює над тим, аби українці з інвалідністю мали можливість вести активний спосіб життя, – наголосила Людмила Анатоліївна.

Під час конференції обговорювались питання щодо використання цифрових технологій для підготовки службовців, дружніх для людей з особливими потребами, удосконалення механізмів залучення людей з особливими потребами на публічну службу, надання електронних освітянських послуг, здійснення соціальної підтримки і надання соціальних послуг у цифровому форматі для людей з інвалідністю.

Захід пройшов за підтримки Національної Академії державного управління при Президентові України, Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, компанії "Google Україна", Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Всеукраїнської громадської організації "Український конгрес інвалідів". Також у конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Міністерства соціальної політики України, інших центральних органів державної влади.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 11:07
Оновлено: 13 листопада 2017 року, 11:30
Переглядів: 463

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація