Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В Україні працює 660 тисяч людей з інвалідністю Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції з формування публічної служби, чутливої до людей з особливими потребами: цифрові технології. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

– Захід пройшов в рамках реалізації Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020". Мета проведення конференції не просте обговорення проблем людей з інвалідністю, а розробка конкретних рішень для залучення людей з особливими потребами до публічної служби, створення комфортних умов на робочому місці, а також надання можливості для саморозвитку та самореалізації, – повідомила Людмила Анатоліївна.
– Наразі населення України становить 42 мільйони, серед яких 2,62 мільйони – це люди з інвалідністю. Окрім того, через події на Сході держави кількість людей з особливими потребами зростає. Одним з проблемних питань залишається працевлаштування людей з інвалідністю, адже в Україні працює трохи більше 660 тисяч осіб з особливими потребами. Над вирішенням проблем з інвалідністю нині активно працює Уповноважена з прав людини з інвалідністю Раїса Панасюк.

Людмила Станіславенко зауважила, що результати наполегливої роботи Раїси Панасюк можна побачити на прикладі Вінницької області.

– Нині в місті та області активно впроваджується архітектурна доступність, функціонує центр реабілітації. Раїса Василівна активно працює над тим, аби українці з інвалідністю мали можливість вести активний спосіб життя, – наголосила Людмила Анатоліївна.

Під час конференції обговорювались питання щодо використання цифрових технологій для підготовки службовців, дружніх для людей з особливими потребами, удосконалення механізмів залучення людей з особливими потребами на публічну службу, надання електронних освітянських послуг, здійснення соціальної підтримки і надання соціальних послуг у цифровому форматі для людей з інвалідністю.

Захід пройшов за підтримки Національної Академії державного управління при Президентові України, Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, компанії "Google Україна", Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Всеукраїнської громадської організації "Український конгрес інвалідів". Також у конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Міністерства соціальної політики України, інших центральних органів державної влади.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 11:07
Оновлено: 13 листопада 2017 року, 11:30
Переглядів: 528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація