Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Україні працює 660 тисяч людей з інвалідністю Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції з формування публічної служби, чутливої до людей з особливими потребами: цифрові технології. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

– Захід пройшов в рамках реалізації Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020". Мета проведення конференції не просте обговорення проблем людей з інвалідністю, а розробка конкретних рішень для залучення людей з особливими потребами до публічної служби, створення комфортних умов на робочому місці, а також надання можливості для саморозвитку та самореалізації, – повідомила Людмила Анатоліївна.
– Наразі населення України становить 42 мільйони, серед яких 2,62 мільйони – це люди з інвалідністю. Окрім того, через події на Сході держави кількість людей з особливими потребами зростає. Одним з проблемних питань залишається працевлаштування людей з інвалідністю, адже в Україні працює трохи більше 660 тисяч осіб з особливими потребами. Над вирішенням проблем з інвалідністю нині активно працює Уповноважена з прав людини з інвалідністю Раїса Панасюк.

Людмила Станіславенко зауважила, що результати наполегливої роботи Раїси Панасюк можна побачити на прикладі Вінницької області.

– Нині в місті та області активно впроваджується архітектурна доступність, функціонує центр реабілітації. Раїса Василівна активно працює над тим, аби українці з інвалідністю мали можливість вести активний спосіб життя, – наголосила Людмила Анатоліївна.

Під час конференції обговорювались питання щодо використання цифрових технологій для підготовки службовців, дружніх для людей з особливими потребами, удосконалення механізмів залучення людей з особливими потребами на публічну службу, надання електронних освітянських послуг, здійснення соціальної підтримки і надання соціальних послуг у цифровому форматі для людей з інвалідністю.

Захід пройшов за підтримки Національної Академії державного управління при Президентові України, Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, компанії "Google Україна", Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Всеукраїнської громадської організації "Український конгрес інвалідів". Також у конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Міністерства соціальної політики України, інших центральних органів державної влади.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 11:07
Оновлено: 13 листопада 2017 року, 11:30
Переглядів: 577

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація