Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Україні відбудуться легітимні вибори і з'явиться законно обраний Президент Роздрукувати

20 травня в приміщенні прокуратури Вінницької області під головуванням голови обласної Ради Сергія Свитка відбулася селекторна нарада з керівниками районних державних адміністрацій та районних рад, міськими головами  міст обласного значення, головами окружних виборчих комісій щодо підготовки до проведення позачергових виборів Президента України.

Участь в роботі наради в обласній студії  взяли: заступник голови обласної державної адміністрації Адрій Гижко, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, керівник групи радників голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний, заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області В’ячеслав Базалицький, керуючий справами Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький та начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців облдержадміністрації Андрій Кравченко. 

В ході наради обговорено рівень організаційної готовності області до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Очільник обласної Ради поінформував учасників селекторної наради про заходи, які здійснені  місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, Сергій Свитко зазначив, що в області сформовані та приступили до роботи 8 окружних виборчих комісій, діють  1667 звичайних та спеціальних виборчих дільниць. За оперативними даними окружні виборчі комісії ТВО №11-18 повністю забезпечені приміщеннями, засобами зв’язку, обладнанням та інвентарем, оргтехнікою іншими матеріальними цінностями як того вимагає чинне законодавство.

Голова обласної Ради також відзначив окремі проблемні питання, які існують та поставив завдання перед керівниками щодо їх вирішення. Серед них: забезпечення чесних і прозорих виборів з метою обрання легітимного Президента України, рівних можливостей для кандидатів в президенти, чітка взаємодія з окружними виборчими комісіями, дотримання правопорядку у день виборів і в ніч підрахунку голосів, гарантування безпеки виборцям і членам дільничних виборчих комісій.  

 - Я переконаний в тому, що  в Україні відбудуться легітимні вибори і з'явиться законно обраний Президент. Вінниччина готова до проведення  чесних і прозорих виборів, - сказав  Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 21 травня 2014 року, 11:13 Переглядів: 1158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація