Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В Україні відбудуться легітимні вибори і з'явиться законно обраний Президент Роздрукувати

20 травня в приміщенні прокуратури Вінницької області під головуванням голови обласної Ради Сергія Свитка відбулася селекторна нарада з керівниками районних державних адміністрацій та районних рад, міськими головами  міст обласного значення, головами окружних виборчих комісій щодо підготовки до проведення позачергових виборів Президента України.

Участь в роботі наради в обласній студії  взяли: заступник голови обласної державної адміністрації Адрій Гижко, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, керівник групи радників голови облдержадміністрації Роман Аксельрод, начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний, заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області В’ячеслав Базалицький, керуючий справами Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький та начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців облдержадміністрації Андрій Кравченко. 

В ході наради обговорено рівень організаційної готовності області до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Очільник обласної Ради поінформував учасників селекторної наради про заходи, які здійснені  місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, Сергій Свитко зазначив, що в області сформовані та приступили до роботи 8 окружних виборчих комісій, діють  1667 звичайних та спеціальних виборчих дільниць. За оперативними даними окружні виборчі комісії ТВО №11-18 повністю забезпечені приміщеннями, засобами зв’язку, обладнанням та інвентарем, оргтехнікою іншими матеріальними цінностями як того вимагає чинне законодавство.

Голова обласної Ради також відзначив окремі проблемні питання, які існують та поставив завдання перед керівниками щодо їх вирішення. Серед них: забезпечення чесних і прозорих виборів з метою обрання легітимного Президента України, рівних можливостей для кандидатів в президенти, чітка взаємодія з окружними виборчими комісіями, дотримання правопорядку у день виборів і в ніч підрахунку голосів, гарантування безпеки виборцям і членам дільничних виборчих комісій.  

 - Я переконаний в тому, що  в Україні відбудуться легітимні вибори і з'явиться законно обраний Президент. Вінниччина готова до проведення  чесних і прозорих виборів, - сказав  Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 21 травня 2014 року, 11:13 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація