Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

В Україні зафіксовано 972, на Вінниччині – 46 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 Роздрукувати

24 липня  в Україні 62 823 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1571 летальний, 34 886 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 972 нові випадки. Загалом проведено 937 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 886 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область – 2462 випадки;
Волинська область – 3446 випадків;
Дніпропетровська область – 1302 випадки;
Донецька область – 830 випадків;
Житомирська область – 1670 випадків;
Закарпатська область – 4706 випадків;
Запорізька область – 712 випадків;
Івано-Франківська область – 3852 випадки;
Кіровоградська область – 689 випадків;
м. Київ – 7396 випадків;
Київська область – 3421 випадок;
Львівська область – 8588 випадків;
Луганська область – 118 випадків;
Миколаївська область – 536 випадків;
Одеська область – 2749 випадків;
Полтавська область – 378 випадок;
Рівненська область – 5399 випадків;
Сумська область – 397 випадків;
Тернопільська область – 2604 випадки;
Харківська область – 3277 випадків;
Херсонська область – 218 випадків;
Хмельницька область – 1021 випадок;
Чернівецька область – 5485 випадків;
Черкаська область – 888 випадків;
Чернігівська область – 679 випадків.

Найбільше нових випадків інфікування коронавірусом зафіксовано у Львівській області (126), Києві (118), Рівненській (96), Івано-Франківській (87), Харківській (74), Закарпатській (65), Одеській (58) і Тернопільській (56) областях.

Уряд на засіданні прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Зокрема, залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах – встановлюватиметься зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При визначенні рівня враховуватимуться такі показники: заповненість лікарняних ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів із COVID-19, не більше 50%, середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА на 100 тис. населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 та показник динаміки зростання випадків інфікування коронавірусом.

Перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли п’ять днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників. Рішення про перехід з однієї зони в іншу прийматиме Національна комісія ТЕБ та НС. Це дозволить виключити будь-які зловживання на рівні місцевих органів влади, особливо перед місцевими виборами, що заплановані на осінь. Обмеження діятимуть на всіх рівнях, включаючи «зелений». Серед обов’язкових вимог – носіння масок у громадських місцях, проведення масових заходів лише за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м, заповненість кінотеатрів – не більш ніж на 50%, перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях. Найбільш жорсткий карантин діятиме в «червоній зоні».

Приймаючи рішення про продовження карантину та встановлюючи правила його дії, уряд шукає баланс між карантинними заходами і забезпеченням комфортного життя громадян. МОЗ закликає українців дотримуватися основних правил профілактики поширення коронавірусної інфекції.

В Україні розпочнеться поступове залучення глядачів на футбольні матчі за умови дотримання низки карантинних вимог. Вони затверджені відповідним рішенням головного державного санітарного лікаря України. Основними вимогами при залученні глядачів є: заповнення секторів стадіону глядачами не більш ніж на 25 відсотків, дотримання соціальної дистанції, забезпечення наявності дезінфекторів на стадіонах, проведення термоскринінгу на вході. Таке рішення було прийняте у відповідь на звернення Української асоціації футболу та вболівальників. Воно враховує досвід європейських країн.

Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється за допомогою мобільного додатка «Дій вдома». В будь-який час доби від особи, що перебуває на самоізоляції, додаток може запросити фото, яке підтверджує дотримання режиму, та геолокацію мобільного телефону в момент фотографування. У разі невідповідності геолокації або фотографії за допомогою мобільного додатка до органів Національної поліції надсилається повідомлення про випадок порушення умов самоізоляції.

Ознайомитися з переліком лабораторій, що проводять ПЛР-тестування, можна на офіційному сайті МОЗ у категорії «громадянам». Також отримати цю інформацію можливо, зателефонувавши на гарячу лінію міністерства.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 липня 2020 року, 09:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація