Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В управлінні спільної комунальної власності територіальних громад області підбили підсумки своєї діяльності Роздрукувати

На Вінниччині впродовж 20 років в складі обласної Ради працює управління спільної комунальної власності територіальних  громад області. 20 січня відбулося урочисте засідання колективу управління, на якому підбили  підсумки діяльності. Участь в урочистостях взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, керуючий справами обласної Ради Тетяна Яременко, представники Морського центру спеціального призначення, ГО «Союз ветеранів військово-морської розвідки», начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, керівництво та працівники управління.

Передаю вам вітання з ювілеєм від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. Знаю, що працювати вам досить нелегко, враховуючи те, що понад 80 відсотків всіх документів, що надходять в обласну Раду, є вашою компетенцією. Але разом з тим, ви є прикладом злагодженої роботи колективу та керівництва, – зазначила у своєму вітальному слові Людмила Михайлівна. – Вважаю, що управління працює досить успішно та, після відповідної реорганізації, залишиться в складі обласної Ради.

Разом з начальником управління Василем Федоришиним, керуючою справами Тетяною Яременко та головою постійної комісії Олександром Масленніковим,  Людмила Щербаківська вручила Почесні грамоти кращим працівникам комунальної установи і подякувала за багаторічну сумлінну працю.

Слід зазначити, що управління було утворене з метою більш повної реалізації державної та регіональної політики у сфері керування майном спільної власності територіальних громад, що перебуває в управлінні обласної Ради.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:17
Оновлено: 23 січня 2017 року, 12:00
Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація