Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вадим Соляник: «Підтримати нову освітню програму – вважаю своїм обов’язком» Роздрукувати

Забезпечити «першачків» Вінниччини комфортними та сприятливими умовами навчання – таку ідею ініціював депутат обласної Ради Вадим Соляник. Він подарував 40-ка першим класам Шаргородського та частково Чернівецького району м’які килимки. Відповідно до програми «Нової української школи» у класі має бути облаштований різнофункціональний освітній простір, який зокрема і включатиме зону для відпочинку.

– У такий спосіб я вбачаю можливість підтримати нову освітню програму Міністерства освіти та науки, виконуючи свій обов’язок, як депутат, — коментує Вадим Соляник. — Про це спілкувалися сьогодні на зборах директорів навчальних закладів у Шаргородському районі. Про такі потреби чув під час візитів до перших класів в районі та Мурафській ОТГ. Сподіваюсь, що килимки стануть у нагоді для дітей під час навчального процесу та відпочинку між заняттями.

– Фінансова допомога для першокласників — велика підтримка, як для навчальних закладів, так і для батьків маленьких школяриків, – каже директор Козлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана  Гордійчук. – М’які пазли-килимки забезпечать комфортні умови навчання. Також сприятимуть якісному та швидкому засвоєнню знань у дітей.

Депутат наголосив, що найближчим часом забезпечить м’якими пазлами- килимками усі перші класи у школах Чернівецького району.

 

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2018 року, 14:53

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація