Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вадим Вітковський – претендент на посаду директора Видавничого дому «Моя Вінниччина» Роздрукувати

Під час засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Видавничого дому «Моя Вінниччина» була розглянута одна кандидатура – Вадима Вітковського, голову обласної організації Національної спілки письменників України. Головуючий, очільник обласної Ради, Анатолій Олійник повідомив, що після представлення кандидата та його презентації, на нього чекають співбесіда та письмове тестування. Останнє включає в себе 30 питань: 15 галузевих та 15 питань щодо функціонування об’єктів комунальної власності.

Директор Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк розповіла присутнім про відомого журналіста, письменника, блогера, Заслуженого журналіста України Вадима Вітковського.

– За його сприяння вже вийшло 32 томи історії сіл Вінниччини. Вже вичитані і готові до друку ще 25 томів. Вадим Миколайович є автором більше 30 книг, автором та ідейником таких літературно-мистецьких премій, як ім. Євгена Гуцола, Михайла Стельмаха, Ігоря Федорова, а також «Бурштинова зоря». Завдяки діяльності Вадима Вітковського популяризується не тільки українське слово, а й українська книга. Оцінюю його діяльність як компетентної, професійної і порядної людини, – зазначила Світлана Василюк.

– Сьогодні багато йдеться, що треба приділяти увагу національно-патріотичному вихованню дітей, – сказав Вадим Вітковський. – Тому вважаю, що школярам необхідно знати історію місцевості, де народилися їхні предки. І я пропоную, щоб історію України вивчали не з підручників про часи монголо-татар, а з книг серії «Моя Вінниччина» про історію своїх сіл, селищ та міст. Наприклад, нам пощастило знайти у Національній бібліотеці Ізраїлю книгу колишнього жителя Теплика  Вела Черновецького «Євреї Теплика». Він написав її більше 10 років тому і здав на зберігання у Національну бібліотеку Ізраїлю. Вона існує в одиничному екземплярі і сьогодні йде переклад українською мовою, ми проведемо презентацію. Готується до видання також книга про села Нова і Стара Прилука Липовецького району, які було засновано раніше, ніж Москву.

– Призначення Вас на посаду, Вадиме Миколайовичу, повинно дати новий імпульс в осмисленні пропозицій, які Ви надаєте, аби удосконалити механізм цього проєкту, – зазначив Анатолій Олійник. – Головне, щоб був результат і ці книги не повинні видаватися заради видання і щоб його прочитало лише одне село. Потрібно, щоб історія стала відома якомога більшому колу наших співвітчизників.

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур виступив з пропозицією включити в план засідання Координаційної ради, яка пройде 12 червня, на тему національно-патріотичного виховання молоді саме питання  вивчення історичних книг видавництва «Моя Вінниччина».

До речі, проєкт «Моя Вінниччина» – єдиний в Україні. Має дві премії Книги рекордів України.

Після проведеного письмового тестування Вадим Вітковський набрав 23 бали: відповідно, вірно відповів на 15 галузевих питань і на 8 питань стосовно утримання комунального майна.

Комісією рекомендовано за результатами конкурсу винести кандидатуру Вадима Вітковського на посаду директора Видавничого дому «Моя Вінниччина» на затвердження чергової сесії обласної Ради.

За словами голови обласної Ради Анатолія Олійника, вже проведено 44 конкурси на заміщення вакантних посад керівників – об’єктів спільної власності територіальних громад області. За результатами проведених конкурсів призначено 36 керівників, зокрема, 11 у галузі житлово-комунального господарства, 11 у галузі охорони здоров’я, 4 у галузі соціальної сфери, 4 у галузі фізичної культури і спорту, 4 у галузі освіти та 2 керівники у розділі «Інші підприємства та установи».

Повернутись Створено: 4 червня 2019 року, 16:30 Переглядів: 221

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація