Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вадим Вітковський презентував книгу історії села Борівка «Тіні незабутих предків» Роздрукувати

8 квітня в селі Борівка Чернівецького району відбулася презентація другого тому історії села «Тіні незабутих предків». Книга стала четвертим виданням серії «Село і люди» журналу «Вінницький край». Презентована книга продовжує розповідь про знаменитих борівчан та невідомі події вітчизняної історії на території Борівки.

Привітати автора книги Вадима Вітковського приїхали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук, міський голова Могилева-Подільського Петро Бровко, Борівський сільський голова Олексій Чернов.

У своїй промові Людмила Щербаківська зазначила: «Ця книга – важлива справа не тільки для громади Борівки, а й для Чернівецького району, для всієї Вінницької області. Це приклад того, як потрібно шанувати історію своєї Батьківщини. Книга про рідне село справді зігріває душу кожного з нас. Борівці пощастило – адже її історія перед нами, вона вже існує, до неї можна доторкнутися, її можна почитати».

Під час презентації книги було представлено документальний фільм Лесі Воронюк і Сашка Мамая «Спадок нації» про історію вишиваної сорочки, про родину Маньковецьких, які мали безпосереднє відношення до клембівської фабрики вишиванки.

Крім того, завдяки досліднику геральдики, почесному громадянину Кривого Рогу, борівчанину Микола Дабіжі, внаслідок проведеної пошукової роботи, було встановлено 26 із 46 невідомих героїв Другої Світової війни, похованих у братській могилі в центрі села Борівка.

Захід пройшов в теплій обстановці. Поетеси Жанна Дмитренко та Ніна Гнатюк читали свої вірші, місцеві творчі колективи та учні Борівської школи, де проходила презентація, вітали мешканців з відтворенням історії села.

Повернутись Створено: 11 квітня 2016 року, 11:39 Переглядів: 2280

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація