Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вадим Вітковський презентував книгу історії села Борівка «Тіні незабутих предків» Роздрукувати

8 квітня в селі Борівка Чернівецького району відбулася презентація другого тому історії села «Тіні незабутих предків». Книга стала четвертим виданням серії «Село і люди» журналу «Вінницький край». Презентована книга продовжує розповідь про знаменитих борівчан та невідомі події вітчизняної історії на території Борівки.

Привітати автора книги Вадима Вітковського приїхали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук, міський голова Могилева-Подільського Петро Бровко, Борівський сільський голова Олексій Чернов.

У своїй промові Людмила Щербаківська зазначила: «Ця книга – важлива справа не тільки для громади Борівки, а й для Чернівецького району, для всієї Вінницької області. Це приклад того, як потрібно шанувати історію своєї Батьківщини. Книга про рідне село справді зігріває душу кожного з нас. Борівці пощастило – адже її історія перед нами, вона вже існує, до неї можна доторкнутися, її можна почитати».

Під час презентації книги було представлено документальний фільм Лесі Воронюк і Сашка Мамая «Спадок нації» про історію вишиваної сорочки, про родину Маньковецьких, які мали безпосереднє відношення до клембівської фабрики вишиванки.

Крім того, завдяки досліднику геральдики, почесному громадянину Кривого Рогу, борівчанину Микола Дабіжі, внаслідок проведеної пошукової роботи, було встановлено 26 із 46 невідомих героїв Другої Світової війни, похованих у братській могилі в центрі села Борівка.

Захід пройшов в теплій обстановці. Поетеси Жанна Дмитренко та Ніна Гнатюк читали свої вірші, місцеві творчі колективи та учні Борівської школи, де проходила презентація, вітали мешканців з відтворенням історії села.

Повернутись Створено: 11 квітня 2016 року, 11:39 Переглядів: 2369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація