Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Валентина Фіщука призначено виконувачем обов’язків головного лікаря Вінницької МСЕК Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження, у відповідності до якого Валентина Фіщука призначено виконувачем обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Варто зазначити, що ще наприкінці травня дві постійні депутатські комісії та на початку червня цього року президія обласної Ради за підсумками громадського обговорення підтримали і рекомендували очільнику обласної Ради Сергію Свитку призначити на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука. Голова обласної Ради Сергій Свитко не міг підписати розпорядження про призначення Валентина Фіщука на посаду головного лікаря, оскільки колишній керівник цього закладу Віктор Власюк оскаржував у суді рішення керівництва обласної Ради щодо його звільнення у зв’язку із закінченням контракту.

19 серпня 2014 року Апеляційний суд Вінницької області ухвалив рішення про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Таким чином, була задоволена апеляційна скарга Вінницької обласної Ради. Крім того, Апеляційний суд Вінницької області ухвалив нове рішення, яким відмовив Віктору Власюку в задоволенні позовних вимог повністю. 

Нагадаємо, що Вінницький міський суд Вінницької області зобов’язав голову Вінницької обласної Ради Сергій Свитка підписати розпорядження про поновлення Віктора Власюка на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Разом з тим, очільник обласної Ради не погодився з судовим рішенням та спрямував апеляційну скаргу на ухвалу суду.

На адресу керівництва Вінницької обласної Ради надходили чисельні скарги щодо корупційної діяльності В. Власюка. Навіть Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій розкритикував стан корупції в медичних закладах області. Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій зазначив: “По Вінниці найбільше скаржилися на головного лікаря експертної комісії, яка видає довідки про інвалідність. Жінка з міста Бар сказала, що у хворої на шизофренію сусідки щороку вимагають 2 тисячі гривень. Чоловік після двох інсультів та операції на серці мав заплатити за групу 3 тисячі доларів. Він не мав таких грошей. Лікарі написали, що здоровий.  Питаю: навіщо платили? Кажуть - бо довідку не видають, а поскаржитися немає кому. Скрізь кругова порука. А взагалі у країні треба міняти все кардинально. Страшно, що відбулася така масштабна революція, загинули люди, а в нас залишилися старі чиновники, старі керівники”.

Крім того, стало відомо, що у день засідання Апеляційного суду Вінницької області 19 серпня Віктор Власюк начебто захворів.

Повернутись Створено: 23 серпня 2014 року, 14:35 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація