Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Валерій Довбанюк став генеральним директором КП «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

4 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»  директора. Ним став колишній виконувач обов’язків керівника підприємства  Валерій Довбанюк. 30 червня  на 7-й сесії 7-го скликання  обласної Ради було прийнято рішення за №155 призначити Валерія Довбанюка на посаду генерального директора КП «Вінницятеплоенерго» шляхом укладання контракту строком на 5 років.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник під час призначення  ознайомив працівників колективу з новим Порядком призначення керівників комунальних установ. На останній сесії обласної Ради, яка відбулась 30 червня, був затверджений ряд керівників  згідно нового порядку призначення.

- За останні чотири місяці в обласній Раді нового скликання ми випрацювали новий порядок призначення керівників, – зазначив Анатолій Дмитрович. -  Ми включили у конкурсні комісії представників трудових колективів та профспілок. Тому думка вашого трудового колектив була врахована. Усі претенденти  були письмово протестовані на знання законодавства та своєї галузі.

Голова обласної Ради повідомив, що Вінниччина стала першим регіоном в Україні, де призначення на посади керівників комунальних закладів проводяться шляхом співбесіди, тестування та прийняттям рішення конкурсної комісією.

Заступник голови ОДА Василь Броварник, який також був присутній на представленні нового керівника побажав йому вдалого управління підприємством, а колективу – виконувати основну задачу: надавати якісні послуги споживачам.

Новий керівник Валерій Довбанюк пообіцяв  робити усе, аби підприємства було конкурентоспроможним та вчасно сплачувало податки до обласного бюджету.

Валерій Михайлович Довбанюк з лютого 2016 року виконував обов’язки директора «Вінницькаоблтеплоенерго». До того часу 9 років  працював технічним директором підприємства. У галузі працює з 1980 року. 

Повернутись Створено: 4 липня 2016 року, 12:47 Переглядів: 1900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація