6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Валерій Довбанюк став генеральним директором КП «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

4 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»  директора. Ним став колишній виконувач обов’язків керівника підприємства  Валерій Довбанюк. 30 червня  на 7-й сесії 7-го скликання  обласної Ради було прийнято рішення за №155 призначити Валерія Довбанюка на посаду генерального директора КП «Вінницятеплоенерго» шляхом укладання контракту строком на 5 років.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник під час призначення  ознайомив працівників колективу з новим Порядком призначення керівників комунальних установ. На останній сесії обласної Ради, яка відбулась 30 червня, був затверджений ряд керівників  згідно нового порядку призначення.

- За останні чотири місяці в обласній Раді нового скликання ми випрацювали новий порядок призначення керівників, – зазначив Анатолій Дмитрович. -  Ми включили у конкурсні комісії представників трудових колективів та профспілок. Тому думка вашого трудового колектив була врахована. Усі претенденти  були письмово протестовані на знання законодавства та своєї галузі.

Голова обласної Ради повідомив, що Вінниччина стала першим регіоном в Україні, де призначення на посади керівників комунальних закладів проводяться шляхом співбесіди, тестування та прийняттям рішення конкурсної комісією.

Заступник голови ОДА Василь Броварник, який також був присутній на представленні нового керівника побажав йому вдалого управління підприємством, а колективу – виконувати основну задачу: надавати якісні послуги споживачам.

Новий керівник Валерій Довбанюк пообіцяв  робити усе, аби підприємства було конкурентоспроможним та вчасно сплачувало податки до обласного бюджету.

Валерій Михайлович Довбанюк з лютого 2016 року виконував обов’язки директора «Вінницькаоблтеплоенерго». До того часу 9 років  працював технічним директором підприємства. У галузі працює з 1980 року. 

Повернутись Створено: 4 липня 2016 року, 12:47 Переглядів: 1994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація