Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Валерій Коровій та Анатолій Олійник отримали подяки італійської делегації з «Агенції співробітництва та розвитку» Роздрукувати

Як уже повідомлялось раніше, 1-3 березня на Вінниччині перебувала  делегація з Італії у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань в управлінні відходами». Під час зустрічі з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм підписали меморандум про співпрацю між Вінниччиною та  «Агенцією співробітництва та розвитку Італії».

Члени делегації залишились задоволеними гостинним прийомом та  відвідуванням  виробничих  підприємств Вінниччини задля подальшої співпраці. Про це свідчить стаття під назвою «Європейська Вінниччина», яка 9 березня була розміщена  на сайті голови  проекту “Waste MGMT Project” Енріка Мартіала, що очолював делегацію Агенції співробітництва та розвитку Італії.

Зокрема, в статті зазначено: «Візит до м. Вінниці (Україна) відбувся з приводу двох паралельних ініціатив: проект в галузі поводження з відходами, в рамках програми CEI KEP і проект з вивчення та підтримки економічного розвитку, за участю «ManagerItalia» і «Federmanager». Представник Агенції підписав Меморандум з головою Вінницької ОДА В.Коровієм і головою Вінницької облради А.Олійником щодо основних цілей і шляхів співпраці, до кінця наступного року, коли ми будемо робити оцінку прогресу нашої спільної роботи.

Це було складним завданням: ми повинні були здійснити конкретні кроки та отримати такі ж результати, і усе це - в найближчі тижні. Ми зустрілися і чітко працювали з багатьма людьми, прозоро і ефективно, і це ще раз підтверджує, що Україна і Вінницька область роблять вирішальний прогрес в реформах та розвитку, в установах і в людях. Це позитивна основа, база, де легко розуміти один одного, і це знання і розуміння підтверджують те ж саме бачення і загальну європейську ідентичність.

До речі, у нас була також зустріч з Андреасом  Кіфером, генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи разом з Анатолієм Олійником, головою обласної Ради.

Величезне спасибі всім людям, які працюють над проектами в Україні, а також Валерію Коровію та Анатолію Олійнику».

 

Повернутись Створено: 9 березня 2016 року, 19:23 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація