9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Валерій Скрипченко: «Потрібно негайно вирішити екологічну проблему в мікрорайоні Поділля міста Вінниці» Роздрукувати

Під час пленарного засідання чергової 10-ої сесії обласної Ради, яка відбулась 22 вересня, депутат-свободівець Валерій Скрипченко звернувся до голови Вінницької облради та голови облдержадміністрації, з вимогою негайно вирішити екологічне питання в мікрорайоні Поділля, що у місті Вінниці.

За словами депутата, вже багато років великою проблемою для мешканців є жахливий сморід, який не дозволяє навіть провітрити помешкання у нічний та ранковий час, оскільки поблизу розташовано очисні споруди.

Нині випарами нечистот вимушені дихати тисячі жителів міста Вінниці, серед яких більше 30% – діти. Цього року сморід став нестерпний, внаслідок чого мешканці мікрорайону часто хворіють і навіть не можуть вийти на прогулянку.

– Люди зверталися в усі інстанції, а це звернення підписали понад двісті громадян і процес збору підписів триває донині, – повідомив Валерій Скрипченко. – За 18 років депутати минулих скликань не спромоглися розв'язати питання очисних споруд у мікрорайоні Поділля, хоч ця екологічна проблема існує більше 20 років. Тому її потрібно негайно  вирішити.

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 09:45 Переглядів: 1110

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація