Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Валерій Скрипченко: «Вимагаємо знайти причетних у розкраданні освітніх субвенцій на Вінниччині» Роздрукувати

«20 грудня на черговій сесії Вінницької обласної Ради депутати від ВО "Свобода" наполягали на заслуханні звіту директора Департаменту освіти Вінницької ОДА щодо розкрадання коштів обласного бюджету на придбання комп'ютерної техніки в школах Вінниччини.

Перед затвердженням обласного бюджету на 2017 рік депутати-свободівці наполягали заслухати звіт директора Департаменту освіти Вінницької ОДА Ігоря Івасюка. Депутати-свободівці хотіли дізнатися, на якому етапі перебуває службове розслідування робочої групи щодо закупівель за завищеними цінами комп'ютерної техніки шкільним закладам Хмільницького, Барського, Жмеринського, Чернівецького, Мурованокуриловецького, Тростянецького та Тульчинського районів.

Валерій Скрипченко від імени ВО "Свободи" прокоментував: "Два місяці тому ми надіслали запити до райдержадміністрацій, щоби дізнатися, як витрачалися субвенції на місцях. З першої відповіді на запит від Жмеринської РДА стало очевидним, що закуповують техніку за завищеними цінами. Вирішивши пересвідчитись, що немає ніяких помилок в технічних характеристиках і цінах, особисто відвідали школи в райцентрах. Як виявилось, у Мурованих Курилівцях у магазині по сусідству з райдержадміністрацією ноутбук коштує удвічі дешевше від оплаченого з бюджету. Ми попросили показати документи на купівлю комп'ютерної техніки у місцевому відділі освіти. Його керівник показав нам комерційну пропозицію на ноутбук за 10 тис. грн. і накладну на купівлю такого ж ноутбуку за 16 тис. грн. Різниця між пропозицією і фактично витраченими грошима є чималою.

Ця корупційна схема не змінювалася та залишилася від попередньої влади. Субвенцію на закупівлю комп'ютерної та оргтехніки здійснюється через конкретних підприємців. Координацію дій здійснює одна людина. На цьому етапі ми з'ясовуємо, хто це може бути. Саме цікаве, те що половину ноутбуків, за які заплатили з місцевого бюджету, так і не доставлено до шкіл.

У одного з директорів шкіл я запитав: "Як же ви підписалися під цим актом?" А він мені каже, що не підписувався, а це зробив учитель інформатики. Той теж відмовився від свого підпису. Виявляється, підписи на відомості про отримання, сфальсифіковані. Складені відповідні акти. Тому поки ці ділки на посадах, за бюджет 2017 року голосувати не можна".

Після виступу Валерія Скрипченка депутати підтримали пропозицію щодо звіту директора Департаменту освіти Вінницькій ОДА Ігоря Івасюка.

Повернутись Створено: 27 грудня 2016 року, 14:10 Переглядів: 1267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація