6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Валерія Сергеєва призначили керівником спортивної школи олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» Роздрукувати

Згідно з рішенням  31 позачергової сесії обласної Ради від 26 квітня 2018 року № 624 на посаду директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» призначили Валерія Сергеєва. Відтак, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин вручили Валерію Васильовичу зазначене рішення обласної Ради.   

Вітаючи із призначенням Валерія Васильовича, Ігор Вікторович побажав йому, аби вихованці закладу досягали лише найвищих спортивних вершин, показували високі результати, займали тільки призові місця та ставали чемпіонами світового рівня.

Валерій Васильович у свою чергу зазначив, що буде докладати максимум зусиль для того, аби підвищувати рівень школи.

– Будемо робити все, щоб наша школа була найкраща не лише в області та Україні, а й за її межами, – сказав Валерій Сергеєв.

Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» створений в 2005 році.

«Олімпія» є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю з фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців визнаного в Україні виду спорту – хокею на траві, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту та вищих досягнень.

Основним завданням діяльності «Олімпія» є забезпечення спортивної підготовки дітей, підлітків та молоді, підготовка спортивних резервів для збірних команд області та України, а також їх участь в обласних, державних та міжнародних змаганнях.

Повернутись Створено: 24 травня 2018 року, 12:44 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація