Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Юні футболісти побували на грі Ліги Чемпіонів у Києві Роздрукувати

Шалені емоції та спортивний азарт – це те, що відчували юні вапнярчани вболіваючи на трибунах НСК «Олімпійський» за «Динамо» (Київ).

28 серпня переможці, ініційованого головою ГО «Життя та розвиток громад», депутатом обласної Ради Ларисою Білозір, футбольного турніру у селищі Вапнярці, побували у столиці нашої держави.

Нагадаємо, юні футболісти команди «Мрія» (Вапнярка), які 19 серпня вибороли першість у вінничан з «Ниви», отримали можливість побувати на матчі Ліги Чемпіонів між «Динамо» (Київ) та «Аякс» (Амстердам). На поєдинку, що проходив на НСК "Олімпійському" 28 серпня, було більше 43 тисяч глядачів. Результат матчу - 0:0. Хоч українські вболівальники сподівались на перемогу киян, юні вапнярчани залишились задоволені поїздкою.

Протягом дня для них була організована насичена програма. Почалось все із відвідин Верховної Ради України, де для юних чемпіонів провели екскурсію будівлею, показали залу засідань Парламенту та його кулуари, розповіли про історичні події, які відбувались у цих стінах. Далі на них чекала екскурсійна прогулянка столицею, обід у McDonald’s та забави у розважальному центрі.

– Ці враження від наповненого людьми стадіону, від гри забути неможливо: емоції, азарт, драйв, – сказала Лариса Білозір. – Ми разом переживали кожну мить матчу. Моєю метою було зробити все, щоб дітям запам’яталась ця поїздка на все життя  і щоб відвідини гри головної команди України на найбільшому стадіоні країни стало для них мотивацією працювати та втілювати свої мрії в життя. Ще раз переконалась, що майбутнє українського футболу – саме ось ці юні хлопці. Тому дуже важливо для розвитку спорту нині створювати належну інфраструктуру для тренувань. І лише спільними зусиллями ми зможемо цього досягти.

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2018 року, 17:28
Оновлено: 29 серпня 2018 року, 17:35
Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація