Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вартість ремонту однієї медустанови на Шаргородщині становить 90 тисяч гривень Роздрукувати

Про успіхи в модернізації соціальних об’єктів 10 жовтня в облдержадміністрації доповів голова Шаргородського району Микола Слободянюк.

За його інформацією, відремонтовано усі лікарські амбулаторії району, а також 90 відсотків фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами директора департаменту охорони здоров’я Лідії Діденко, на реконструкцію споруд в медичній галузі витрачено найбільше коштів з-поміж усіх районів. Середня вартість ремонту будівлі однієї медичної установи 90 тисяч гривень.

Також в районі вправно спрацювали і з реформуванням освітньої галузі: реорганізовано низку шкіл, облаштовано внутрішні вбиральні у всіх навчальних закладах, введено в експлуатацію енергоощадні котельні. У кожному населеному пункті, за виключенням одного, є дитячий садок або діє навчально-виховний комплекс.

– Це єдиний район в області, який настільки вдало впорався з реорганізацією системи дошкілля, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

За словами Миколи Слободянюка в районі ремонтують та облаштовують зупинки громадського транспорту, проводять заміну тротуарної плитки. Але, попри активні дії з поліпшення благоустрою, з одним дорученням губернатора на Шаргородщині не впоралися:

– Немає проекту реконструкції головної площі райцентру, – вказав на недолік заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Незважаючи на це, голова облдержадміністрації Іван Мовчан відзначив позитивну динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:37 Переглядів: 651

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація