Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Вартість ремонту однієї медустанови на Шаргородщині становить 90 тисяч гривень Роздрукувати

Про успіхи в модернізації соціальних об’єктів 10 жовтня в облдержадміністрації доповів голова Шаргородського району Микола Слободянюк.

За його інформацією, відремонтовано усі лікарські амбулаторії району, а також 90 відсотків фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами директора департаменту охорони здоров’я Лідії Діденко, на реконструкцію споруд в медичній галузі витрачено найбільше коштів з-поміж усіх районів. Середня вартість ремонту будівлі однієї медичної установи 90 тисяч гривень.

Також в районі вправно спрацювали і з реформуванням освітньої галузі: реорганізовано низку шкіл, облаштовано внутрішні вбиральні у всіх навчальних закладах, введено в експлуатацію енергоощадні котельні. У кожному населеному пункті, за виключенням одного, є дитячий садок або діє навчально-виховний комплекс.

– Це єдиний район в області, який настільки вдало впорався з реорганізацією системи дошкілля, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

За словами Миколи Слободянюка в районі ремонтують та облаштовують зупинки громадського транспорту, проводять заміну тротуарної плитки. Але, попри активні дії з поліпшення благоустрою, з одним дорученням губернатора на Шаргородщині не впоралися:

– Немає проекту реконструкції головної площі райцентру, – вказав на недолік заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Незважаючи на це, голова облдержадміністрації Іван Мовчан відзначив позитивну динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:37 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація