Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вартість ремонту однієї медустанови на Шаргородщині становить 90 тисяч гривень Роздрукувати

Про успіхи в модернізації соціальних об’єктів 10 жовтня в облдержадміністрації доповів голова Шаргородського району Микола Слободянюк.

За його інформацією, відремонтовано усі лікарські амбулаторії району, а також 90 відсотків фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами директора департаменту охорони здоров’я Лідії Діденко, на реконструкцію споруд в медичній галузі витрачено найбільше коштів з-поміж усіх районів. Середня вартість ремонту будівлі однієї медичної установи 90 тисяч гривень.

Також в районі вправно спрацювали і з реформуванням освітньої галузі: реорганізовано низку шкіл, облаштовано внутрішні вбиральні у всіх навчальних закладах, введено в експлуатацію енергоощадні котельні. У кожному населеному пункті, за виключенням одного, є дитячий садок або діє навчально-виховний комплекс.

– Це єдиний район в області, який настільки вдало впорався з реорганізацією системи дошкілля, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

За словами Миколи Слободянюка в районі ремонтують та облаштовують зупинки громадського транспорту, проводять заміну тротуарної плитки. Але, попри активні дії з поліпшення благоустрою, з одним дорученням губернатора на Шаргородщині не впоралися:

– Немає проекту реконструкції головної площі райцентру, – вказав на недолік заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Незважаючи на це, голова облдержадміністрації Іван Мовчан відзначив позитивну динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:37 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація