Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вартість ремонту однієї медустанови на Шаргородщині становить 90 тисяч гривень Роздрукувати

Про успіхи в модернізації соціальних об’єктів 10 жовтня в облдержадміністрації доповів голова Шаргородського району Микола Слободянюк.

За його інформацією, відремонтовано усі лікарські амбулаторії району, а також 90 відсотків фельдшерсько-акушерських пунктів. За словами директора департаменту охорони здоров’я Лідії Діденко, на реконструкцію споруд в медичній галузі витрачено найбільше коштів з-поміж усіх районів. Середня вартість ремонту будівлі однієї медичної установи 90 тисяч гривень.

Також в районі вправно спрацювали і з реформуванням освітньої галузі: реорганізовано низку шкіл, облаштовано внутрішні вбиральні у всіх навчальних закладах, введено в експлуатацію енергоощадні котельні. У кожному населеному пункті, за виключенням одного, є дитячий садок або діє навчально-виховний комплекс.

– Це єдиний район в області, який настільки вдало впорався з реорганізацією системи дошкілля, – сказав начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк.

За словами Миколи Слободянюка в районі ремонтують та облаштовують зупинки громадського транспорту, проводять заміну тротуарної плитки. Але, попри активні дії з поліпшення благоустрою, з одним дорученням губернатора на Шаргородщині не впоралися:

– Немає проекту реконструкції головної площі райцентру, – вказав на недолік заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод.

Незважаючи на це, голова облдержадміністрації Іван Мовчан відзначив позитивну динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 13:37 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація