5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Василь Малярчук: «Бажаю іншим районам такої співпраці, як у нас» Роздрукувати

11 жовтня голова облдержадміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк заслуховували звіт про результати соціально-економічного розвитку Теплицького району. По завершенні доповіді голови РДА Василя Малярчука, Іван Мовчан зауважив, що у районі його доручення виконуються чітко і системно.

Зокрема, з початку року відремонтовано 24 ФАПи та 1 амбулаторію, більшість з них забезпечено холодною й гарячою проточною водою. Триває добудова поліклінічного відділення ЦРЛ, на що з державного бюджету район отримав 1 млн. грн.

В освіту, за словами голови РДА, вкладено понад 3 млн. грн. Окрім ремонтів навчальних закладів, велику увагу приділяють заходам з енергоощадності – замінюють вікна, котельні.

Більше 1 млн. грн. використано на реалізацію доручень у сфері культури Тепличчини.

За ці та інші позитивні результати в районні голова Теплицької РДА подякував голові районної ради, сільським головам, які єдиною командою допомогли реалізувати поставлені завдання.

– Я бажаю, щоб така тісна співпраця, як у нас, була і в інших районах області, – резюмував Василь Малярчук.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 11:23 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація