Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Василь Паненко наразі є головним лікарем дитячої обласної лікарні Роздрукувати

6 квітня 2015 року на адресу Вінницької обласної Ради надійшов лист головного лікаря обласної дитячої лікарні Василя Паненка з проханням вжити заходів щодо попередження свавілля, яке дозволяють собі окремі депутати Вінницької обласної Ради, дестабілізуючи роботу комунального закладу.

Як повідомляється в листі, 3 квітня  у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні відбулись дії не сумісні з лікувальною та господарчою діяльністю лікарні, дії, що паралізували роботу адміністративного апарату лікарні, створили проблеми у роботі структурних підрозділів та  в отриманні консультативної допомоги пацієнтами.

Біля 9-ї години ранку до кабінету головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні прибула депутат Вінницької обласної Ради Антонець Т.І. у супроводі депутатів Вінницької обласної Ради Чорноокого С.М. та Лєти І.І., депутата Вінницької районної ради Кучерука Ю.Ю. та журналістів телеканалу «Інтер». Депутати Антонець Т.І. і Чорноокий С.М., заявляючи, що вони представляють депутатський корпус Вінницької обласної Ради, протягом 2,5 годин, вимагали від головного лікаря Василя Паненка залишити своє робоче місце та передати у користування Антонець Т.І кабінет головного лікаря.

Антонець Т.І. також  змусила працівника відділу кадрів ВОДКЛ надати їй порядковий номер чергового наказу з  роботи закладу і за цим порядковим номером спонукала її набрати та роздрукувати текст про те, що вона призначається на роботу головним лікарем ВОДКЛ за своїм же підписом. Вона також вимагала зібрати на нараду всіх заступників головного лікаря та завідуючих відділеннями, намагаючись очолити роботу цих  зборів. Заступники головного лікаря та завідуючі відділеннями відмовились виконувати розпорядження Антонець Т.І. Згодом Антонець Т.І. завітала до актової зали ВОДКЛ, де збиралась провести подібне зібрання, але, не виявивши там жодного працівника лікарні, повернулась до кабінету головного лікаря, забрала свої речі та у супроводі депутатів Вінницької обласної Ради Лєти І.І. та Чорноокого С.М. залишила заклад.

Лише завдяки злагодженим діям колективу, представників громади Вінниччини, представників Вінницької обласної Ради, представників Вінницької обласної державної адміністрації, депутатів Вінницької обласної Ради та правоохоронних органів вдалося уникнути наслідків до яких могли призвести ці дії..

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував цю подію: «В зв’язку із закінченням строку дії контракту 05 травня 2014 року Антонець Тетяна Іванівна була звільнена з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Не погоджуючись із цим, екс-головний лікар звернулась із позовом до суду щодо поновлення її на посаді. Станом на сьогоднішній день, рішення суду про поновлення Антонець Т.І. на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні немає.

Як стало відомо, громадянка Антонець Тетяна Іванівна, на мою думку, без правових на те підстав намагалася самовільно зайняти кабінет головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Оцінку діям громадянки Антонець Т.І. повинні дати правоохоронні органи».

Детальніше з листом головного лікаря обласної дитячої лікарні можна ознайомитись за посиланням.

Повернутись Створено: 7 квітня 2015 року, 12:47 Переглядів: 3019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація