Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Василь Паненко наразі є головним лікарем дитячої обласної лікарні Роздрукувати

6 квітня 2015 року на адресу Вінницької обласної Ради надійшов лист головного лікаря обласної дитячої лікарні Василя Паненка з проханням вжити заходів щодо попередження свавілля, яке дозволяють собі окремі депутати Вінницької обласної Ради, дестабілізуючи роботу комунального закладу.

Як повідомляється в листі, 3 квітня  у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні відбулись дії не сумісні з лікувальною та господарчою діяльністю лікарні, дії, що паралізували роботу адміністративного апарату лікарні, створили проблеми у роботі структурних підрозділів та  в отриманні консультативної допомоги пацієнтами.

Біля 9-ї години ранку до кабінету головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні прибула депутат Вінницької обласної Ради Антонець Т.І. у супроводі депутатів Вінницької обласної Ради Чорноокого С.М. та Лєти І.І., депутата Вінницької районної ради Кучерука Ю.Ю. та журналістів телеканалу «Інтер». Депутати Антонець Т.І. і Чорноокий С.М., заявляючи, що вони представляють депутатський корпус Вінницької обласної Ради, протягом 2,5 годин, вимагали від головного лікаря Василя Паненка залишити своє робоче місце та передати у користування Антонець Т.І кабінет головного лікаря.

Антонець Т.І. також  змусила працівника відділу кадрів ВОДКЛ надати їй порядковий номер чергового наказу з  роботи закладу і за цим порядковим номером спонукала її набрати та роздрукувати текст про те, що вона призначається на роботу головним лікарем ВОДКЛ за своїм же підписом. Вона також вимагала зібрати на нараду всіх заступників головного лікаря та завідуючих відділеннями, намагаючись очолити роботу цих  зборів. Заступники головного лікаря та завідуючі відділеннями відмовились виконувати розпорядження Антонець Т.І. Згодом Антонець Т.І. завітала до актової зали ВОДКЛ, де збиралась провести подібне зібрання, але, не виявивши там жодного працівника лікарні, повернулась до кабінету головного лікаря, забрала свої речі та у супроводі депутатів Вінницької обласної Ради Лєти І.І. та Чорноокого С.М. залишила заклад.

Лише завдяки злагодженим діям колективу, представників громади Вінниччини, представників Вінницької обласної Ради, представників Вінницької обласної державної адміністрації, депутатів Вінницької обласної Ради та правоохоронних органів вдалося уникнути наслідків до яких могли призвести ці дії..

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував цю подію: «В зв’язку із закінченням строку дії контракту 05 травня 2014 року Антонець Тетяна Іванівна була звільнена з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Не погоджуючись із цим, екс-головний лікар звернулась із позовом до суду щодо поновлення її на посаді. Станом на сьогоднішній день, рішення суду про поновлення Антонець Т.І. на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні немає.

Як стало відомо, громадянка Антонець Тетяна Іванівна, на мою думку, без правових на те підстав намагалася самовільно зайняти кабінет головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Оцінку діям громадянки Антонець Т.І. повинні дати правоохоронні органи».

Детальніше з листом головного лікаря обласної дитячої лікарні можна ознайомитись за посиланням.

Повернутись Створено: 7 квітня 2015 року, 12:47 Переглядів: 2947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація