Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Василь Симонишин презентував двотомник поезій Роздрукувати

24 лютого у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулась презентація двотомника поезій Василя Симонишина «Избранная лирика». Василь Олексійович є активним дописувачем та шанувальником журналу «Вінницький край». Тому саме редактор журналу Вадим Вітковський виступив одним із ініціаторів та модераторів презентації.

Привітати автора двотомника прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники структурних підрозділів обласного підприємства «Віноблагроліс», мешканці та односельці з Шаргородського району, поціновувачі творчості автора, молодь, громадськість, засоби масової інформації.

– Ваша поезія вражає простотою викладу і свіжістю думки. Вам є чим пишатися, є що сказати прийдешнім поколінням та залишити свій спадок, частинку себе землякам і рідній країні. Тому саме влада повинна дбати та допомагати таким талановитим людям у виданні їхніх творів,  – зазначила Людмила Михайлівна у своєму вітальному слові.

Перед присутніми виступив народний хор «Осінні барви».  Редактор видання двотомника, письменник, заслужений журналіст України Іван Волошенюк ознайомив присутніх з основними доробками автора та зазначив, що Василь Олексійович написав вже близько 6 тисяч віршів. Він розпочав свій поетичний шлях з 2012 року, на сьогодні видав близько двох десятків книг, кожна обсягом до 300 сторінок.

Василь Симонишин – не професійний поет, адже багато років очолював колгосп в селі Пасинки Шаргородського району. Потім працював директором райагролісу. Варто зазначити, що за життя його іменем односельці назвали вулицю, віддаючи шану Василю Олексійовичу.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 16:57
Оновлено: 24 лютого 2017 року, 16:52
Переглядів: 620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація