Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Василь Симонишин презентував двотомник поезій Роздрукувати

24 лютого у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулась презентація двотомника поезій Василя Симонишина «Избранная лирика». Василь Олексійович є активним дописувачем та шанувальником журналу «Вінницький край». Тому саме редактор журналу Вадим Вітковський виступив одним із ініціаторів та модераторів презентації.

Привітати автора двотомника прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники структурних підрозділів обласного підприємства «Віноблагроліс», мешканці та односельці з Шаргородського району, поціновувачі творчості автора, молодь, громадськість, засоби масової інформації.

– Ваша поезія вражає простотою викладу і свіжістю думки. Вам є чим пишатися, є що сказати прийдешнім поколінням та залишити свій спадок, частинку себе землякам і рідній країні. Тому саме влада повинна дбати та допомагати таким талановитим людям у виданні їхніх творів,  – зазначила Людмила Михайлівна у своєму вітальному слові.

Перед присутніми виступив народний хор «Осінні барви».  Редактор видання двотомника, письменник, заслужений журналіст України Іван Волошенюк ознайомив присутніх з основними доробками автора та зазначив, що Василь Олексійович написав вже близько 6 тисяч віршів. Він розпочав свій поетичний шлях з 2012 року, на сьогодні видав близько двох десятків книг, кожна обсягом до 300 сторінок.

Василь Симонишин – не професійний поет, адже багато років очолював колгосп в селі Пасинки Шаргородського району. Потім працював директором райагролісу. Варто зазначити, що за життя його іменем односельці назвали вулицю, віддаючи шану Василю Олексійовичу.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 16:57
Оновлено: 24 лютого 2017 року, 16:52
Переглядів: 594

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація