Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Василю Сисці вручили почесну відзнаку з нагоди 60-річчя Роздрукувати

В перші дні нового року голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав свого колегу, директора комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Сиску Василя Михайловича з ювілеєм – 60-річчям з дня народження.

Вітаючи ювіляра, С.Татусяк зазначив, що Василь Михайлович людина достойна в усіх значеннях цього слова.

– Ми не перший рік працюємо разом, і я з впевненістю можу сказати, що він – відповідальний керівник і професіонал своєї справи. Хочу побажати йому незгасної енергії та невтомності у повсякденній діяльності. Міцного здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя! – побажав голова облради.

З нагоди вагомого ювілею С.Татусяк вручив Василю Сисці Почесну відзнаку «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини». Вона видана очільнику «Вінницяоблводоканал» відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради.

Довідка: Василь Михайлович Сиска народився 01.01.1954р. у селі Сиваківці Липовецького району Вінницької області. 1972 року закінчив у м.Вінниці будівельний технікум за спеціальністю «Водопостачання і каналізація», здобув кваліфікацію техніка-технолога. Трудову діяльність розпочав 1975 року на підприємстві «Вінницяводоканал» майстром котельної на очисних спорудах каналізації. У 2002 році призначений головним інженером ОКВП ВКГ «Вінницяводоканал», а з 02.03.2011р. – начальник підприємства КП «Вінницяоблводоканал».

Повернутись Створено: 8 січня 2014 року, 14:31 Переглядів: 1614

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація