Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Важлива подія Роздрукувати

На Вінниччині вперше відбувся захід за участю представника Асамблеї європейських регіонів

28 лютого, в рамках відзначення 80-річчя Вінницької області, у Вінниці відбувся круглий стіл на тему «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції». Головним спікером заходу став Генеральний Секретар Асамблеї європейських регіонів (АЄР) Паскаль Георген. На теренах області такий захід за участю представника Асамблеї проводився вперше.

Крім почесного гостя із Брюсселю, участь у зібранні взяли: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Іон Ставілле, Генеральний Консул Республіки Польща у м.Вінниці Кшиштоф Свідерек, президент Карпатського фонду, експерт ICDT Кьолеш Шандор, представники Мазовецького та Сьвєнтокшиського воєводств Польщі, голова Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, голова Дніпропетровської обласної Ради Євгеній Удод, заступник голови Фонду Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Дмитро Лосєв.
А також керівники обласних організацій та установ, голови районних рад та адміністрацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації, члени Студентського парламенту – всього понад 220 осіб.
У вступному слові Сергій Татусяк зауважив, що зібрання має на меті закріпити існуючі контакти, а також намітити нові вектори міжнародної та міжрегіональної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування області із регіонами, представники яких брали учать у заході.
– Я переконаний, що лише зміцнення міжрегіональних господарських зв’язків дасть можливість розкрити і задіяти внутрішній потенціал розвитку територій, покращити добробут їхніх жителів, – сказав С.Татусяк.
Зі свого боку Паскаль Георген висловив впевненість, що даний круглий стіл стане кроком до зближення Вінниччини і Асамблеї європейських регіонів.
– Моє завдання тут – допомогти нанести Вінниччину на карту Європи. З того, що робить Вінниччина, я бачу, що це – сильний регіон, який може подужати високі критерії роботи європейських регіонів, – зазначив генеральний секретар АЄР.
У ході круглого столу виступили та здійснили мультимедійні презентації на теми міжрегіонального співробітництва Генеральний Секретар Асамблеї Європейських Регіонів Паскаль Георген, голова Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, воєвода Сьвєнтокшиського воєводства Божентина Палка-Коруба, заступник голови Фонду Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Дмитро Лосєв, голова Дніпропетровської обласної Ради Євгеній Удод, заступник Маршалка Мазовецького воєводства Лешек Рущик, голова району Сороки Віктор Сеу.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація