Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Наталія Гетце: «Завдяки субвенції з державного бюджету на Вінниччині не буде підвищено тарифи на комунальні послуги» Роздрукувати

Наталія Гетце провела чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Було розглянуто питання внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік та погоджено надбавки до заробітних плат керівникам комунальних підприємств сфер культури та фізичної культури і спорту, які знаходяться під впорядкування обласної Ради.

Внесення змін до обласного бюджету, в першу чергу, зумовлені необхідністю розподілити субвенції на соціально-економічний розвиток області, яка надійшла з державного бюджету в розмірі 66,4 млн. грн. Дані кошти передбачені для покриття заборгованості підприємств, що надають послуги з постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення. 
– Дана заборгованість виникає за рахунок того, що встановлені тарифи на комунальні послуги для громадян та підприємств нижчі, ніж фактична їх ціна. Щоб не допустити зростання тарифів, заборгованість, яка виникає у комунальних підприємств, покривається за рахунок державних коштів у вигляді субвенції, – роз’яснила голова комісії Наталія Гетце.
Разом з тим, здійснено перерозподіл коштів в межах відповідних галузей і розпорядників коштів. Так, в галузі фізичної культури і спорту за рахунок зменшення витрат на проведення навчально-тренувальних зборів на загальну суму 500 тис. грн., збільшено суму для утримання та навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл і збільшена фінансова підтримка спортивних споруд на відповідну суму. 
В галузі охорони здоров’я 1,7 млн. грн. передбачено для лікування людей хворих на психічні розлади. Також збільшено фінансування Барської, Погребищенської, Піщанської, Чечельницької центральних районних лікарень та лікарні м.Хмільника на загальну суму 196,6 тис.грн. 
Окрім субвенцій з державного бюджету, надійшли також 260 тис. грн. від бюджетів Калинівського, Томашпільського і Чечельницького районів на фінансування обласної Програми «Власний дім».
Також на засіданні постійної комісії депутатами обласної Ради було погоджено встановлення надбавок до посадових окладів керівників Вінницького обласного академічного театру ляльок, Вінницького обласного краєзнавчого музею, училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича та Вінницької обласної філармонії. Зокрема, погоджено надбавки керівникам закладів культури та спорту, серед яких: Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту, Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» та дитячо-юнацька спортивна школа стрільби.
За словами голови постійної комісії Наталії Гетце, дане розподілення коштів забезпечує нормальне функціонування та вчасне надання послуг комунальними підприємствами області; сприяє стабільній роботі міських перевізників та відіграє чималу роль у роботі галузей охорони здоров’я, культури та спорту.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:25 Переглядів: 1366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація