9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Важливо Роздрукувати

У Брюсселі обговорюють Вінниччину та Єврорегіон «Дністер»

Сьогодні, 11 жовтня, вінницько-молдовська делегація у складі 25 осіб у Комітеті регіонів (Брюссель) бере учать у заходах з нагоди Європейського тижня регіонів. В рамках його програми відбулася конференція з питань Східного партнерства, участь у якій взяв голова Вінницької обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

В ході конференції він інформативно презентував учасникам Єврорегіон «Дністер» та ознайомив з основними напрямами міжнародної діяльності Вінницької області. У цей час у холі офісу Комітету регіонів тривала двогодинна статична презентація єврорегіону, були виставлені стенди, демонструвався відеоряд, роздавалася промо-продукція
По обіді, після презентації, у Сергія Татусяка заплановані зустрічі з мером м.Кишинева (Молдова) Доріном Чіртуаку, членом Комітету Регіонів від Польщі Мареком Возняком, членом Європарламенту від Болгарії Крістіаном Вігеніним.
Також заплановані зустрічі з керівником відділу Європейської служби зовнішньої діяльності з Джоном К’яєром, Представником Генерального секретаря Ради Європи Торбйорном Фройсенсем, керівником програм з питань прикордонного співробітництва для країн політики сусідства Гендиректорату Єврокомісії «Розвиток та співробітництво» (EuropeAid) Боділ Перссон.
З усіма співрозмовниками Сергій Татусяк має намір обговорити можливості співпраці даних європейських структур із Єврорегіону «Дністер» та Вінницькою областю.
Завершиться програма першого дня перебування вінницької делегації у Брюсселі відвідинами Посольства України в Королівстві Бельгія.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація