Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Важливо Роздрукувати

 

З початком року на Вінниччині активізується робота фондів-донорів

У 2013 році Вінницька обласна Рада не припинятиме, а ще більше активізуватиме, співпрацю із вітчизняними та міжнародними фондами, які виділяють гранти на соціальні проекти. На цьому наголосив голова облради Сергій Татусяк під час наради з начальниками відділів виконавчого апарату.

Він повідомив, що цього тижня відбудеться зустріч із експертами швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, які в рамках угоди з обласною Радою та облдержадміністрацією реалізують проекти у 3-х районах Вінниччини (Іллінецькому, Калинівському і Тульчинському).
Але крім цього DESPRO виявив бажання співпрацювати безпосередньо з громадськими організаціями. Відтак на означеній зустрічі буде вестися мова про підписання угоди про співробітництво між DESPRO та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.
Також Сергій Татусяк повідомив, що протягом 2013 року у територіальних громадах Козятинського, Піщанського та Ямпільського районів реалізовуватиметься проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджуватиме Український фонд соціальних інвестицій. На розвиток соціальних об’єктів територіальних громад фонд виділяє 21 млн. грн.
Нагадаємо, угоду про реалізацію даного проекту було підписано 31 липня 2012 року між фондом, обласною Радою та облдержадміністрацією.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація