Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Важливо Роздрукувати

 

З початком року на Вінниччині активізується робота фондів-донорів

У 2013 році Вінницька обласна Рада не припинятиме, а ще більше активізуватиме, співпрацю із вітчизняними та міжнародними фондами, які виділяють гранти на соціальні проекти. На цьому наголосив голова облради Сергій Татусяк під час наради з начальниками відділів виконавчого апарату.

Він повідомив, що цього тижня відбудеться зустріч із експертами швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, які в рамках угоди з обласною Радою та облдержадміністрацією реалізують проекти у 3-х районах Вінниччини (Іллінецькому, Калинівському і Тульчинському).
Але крім цього DESPRO виявив бажання співпрацювати безпосередньо з громадськими організаціями. Відтак на означеній зустрічі буде вестися мова про підписання угоди про співробітництво між DESPRO та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.
Також Сергій Татусяк повідомив, що протягом 2013 року у територіальних громадах Козятинського, Піщанського та Ямпільського районів реалізовуватиметься проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджуватиме Український фонд соціальних інвестицій. На розвиток соціальних об’єктів територіальних громад фонд виділяє 21 млн. грн.
Нагадаємо, угоду про реалізацію даного проекту було підписано 31 липня 2012 року між фондом, обласною Радою та облдержадміністрацією.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація