Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Важливо Роздрукувати

 

З початком року на Вінниччині активізується робота фондів-донорів

У 2013 році Вінницька обласна Рада не припинятиме, а ще більше активізуватиме, співпрацю із вітчизняними та міжнародними фондами, які виділяють гранти на соціальні проекти. На цьому наголосив голова облради Сергій Татусяк під час наради з начальниками відділів виконавчого апарату.

Він повідомив, що цього тижня відбудеться зустріч із експертами швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, які в рамках угоди з обласною Радою та облдержадміністрацією реалізують проекти у 3-х районах Вінниччини (Іллінецькому, Калинівському і Тульчинському).
Але крім цього DESPRO виявив бажання співпрацювати безпосередньо з громадськими організаціями. Відтак на означеній зустрічі буде вестися мова про підписання угоди про співробітництво між DESPRO та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.
Також Сергій Татусяк повідомив, що протягом 2013 року у територіальних громадах Козятинського, Піщанського та Ямпільського районів реалізовуватиметься проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджуватиме Український фонд соціальних інвестицій. На розвиток соціальних об’єктів територіальних громад фонд виділяє 21 млн. грн.
Нагадаємо, угоду про реалізацію даного проекту було підписано 31 липня 2012 року між фондом, обласною Радою та облдержадміністрацією.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація