Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Важливо Роздрукувати

Віктор Янукович: «Найближчим часом буде затверджено Концепцію розвитку місцевого самоврядування»

Найближчим часом в Україні буде затверджено Концепцію розвитку місцевого самоврядування. Про це заявив Президент України Віктор Янукович 5 лютого під час зустрічі з Головою Європейської Комісії «За демократію через право» (Венеціанської Комісії) Джанні Букіккіо.
«Найближчим часом на державному рівні буде затверджено Концепцію розвитку місцевого самоврядування, визначено пріоритетні напрями реформи місцевого самоврядування», - сказав Президент. Далі, за його словами, буде реалізовано чіткий план заходів із реформування місцевого самоврядування.
Глава держави підкреслив, що реформа місцевого самоврядування має стати спільною справою, відповідальність за яку повинні взяти на себе органи державної влади, місцевого самоврядування, бізнес і громадянське суспільство.
Він додав, що мають бути розширені можливості участі громадянського суспільства у виробленні політики на місцевому рівні, а також контролі за її реалізацією.

Нагадаємо, Вінницька обласна рада ухвалила «Концепцію реформування місцевого самоврядування» рішенням 3 сесії обласної Ради 6 скликання від 28.01.2011р.


Повернутись Створено: 6 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація