Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вчителі на прес-конференції розкажуть про своє навчання у Польщі Роздрукувати

10 березня 2017 року  о 11.00 в приміщенні обласної Ради (селекторна зала, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція щодо результатів поїздки вінницької делегації педагогів до Лодзинського воєводства Республіки Польща.

У прес-конференції візьмуть участь:

- голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник;

- керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк;

- координатор проекту "Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області", спеціаліст з міжнародних проектів Фундаціі освіти та розвитку громадянського сумпільства "ФЕРСО" Александра Буковчик- Странж;

- начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Дорош;

- проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат педагогічних наук, доцент КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Олена Герасімова;

- вчитель початкових класів, польської мови та літератури СЗШ I-II ступенів с. Уладівка Літинського району Тетяна Маслова;

- вчитель української мови та літератури СЗШ  I-I I I ступенів c. Павлівка Калинівського району Оксана Гринчук.

Протягом 27 лютого-4 березня освітяни Вінниччини (27 вчителів, по 1 представнику з кожного району області) знайомилися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі переймали досвід використання методів дискусій й активізації роботи учнів та вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.

Візит освітян до Польщі відбувся в рамках  реалізації другого етапу спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводста Республіки Польща  «Школа молодих спікерів-дебатні клуби у Вінницькій області».

Крім візитів до провідних навчальних закладів Лодзинського воєводства, вчителі проходили  навчальні тренінги та майстер-класи  від експертів-тренерів Фундації ФЕРСО Ярослава Ващека та Александри Буковчик-Странж.

Нагадаємо, що одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів. Адже після навчання в Польщі вони допомагатимуть учням старших (9-11)  класів організувати Дебатні клуби у своїх школах – створити їх, скласти статут, підготувати і провести дискусію.

Проект завершиться наприкінці червня 2017 року урочистою конференцією, під час якої його учасники представлять свої вміння дебатувати один одному і запрошеним гостям.

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 16:00 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація