Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вчителі шкіл Вінницької області стануть учасниками польського проекту для вчителів Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч із делегацією Лодзинського воєводства Республіки Польщі. До її складу увійшли інспектор Департаменту промоції та міжнародних відносин  Маршалівської Управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтраник, координатор міжнародних проектів ГО «Ферсо» м. Лодзь  Александра Буковчик та член правління ГО «Ферсо» м. Лодзь Ярослав Ващик. Також присутніми були керівник Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядуванння Віктор Вікалюк, перший заступник начальника Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Олена Чорна, в.о. Завідувача Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Секретаріату ВОАОМС Володимир Репей.

          Обговорювали організаційні питання щодо спільного грантового проекту Лодзинського воєводства з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування на 2017 рік.

Голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник, привітав польських гостей та зазначив, що зацікавлений в подальшій співпраці.

Співпраця з вами дасть нам можливість активізувати наші територіальні громади, це особливо важливо зараз, коли ми стали на шлях реформ та децентралізації, - зауважив керівник Асоціації.  - Для нас ваш досвід цікавий та повчальний, а особливо  все, що стосується освітянської галузі, адже це - один із найпріоритетніших та актуальніших напрямів сьогодення. Ми вдячні, що керівництво Лодзинського воєводства підтвердило своє бажання з нами співпрацювати. Приємно і те, що саме Вінницька Асоціація органів місцевого самоврядування була вибрана вами, як партнер для співпраці. Сподіваємося, що даний проект ми реалізуємо якісно та на високому рівні, аби надалі керівництво воєводства сприймало нас, як надійних та серйозних партнерів.

Ярослав Ващик, в свою чергу, подякував Вінницькому керівництву за гарний прийом та згоду на співпрацю, а також розповів детальніше про проект, який планують реалізовувати у Вінницькій області.

         - До участі в проекті залучаємо вчителів, які працюють в школах Вінниччини, - розповів Ярослав Ващик. - Проект передбачає  три основних етапи: І-й - дводенний тренінг для вчителів у Вінниці, ІІ-й - візит учасників проекту до Лодзинського воєводства Республіки Польща та ІІІ-й етап - підсумковий семінар. Триватиме проект півроку.

         Його реалізація не буде обмежена лише цими трьома етапами. Вчителі, які стануть учасниками проекту, будуть працювати кожен в себе на місцях, в своїх школах.

Основна мета проекту - передати польський досвід організації педагогічного процесу, навчити молодь бути активними та розбудовувати демократичне суспільство.

 Після завершення його реалізації  учасники отримають сертифікати, а також найактивніші з них будуть нагороджені окремими відзнаками.

        Для участі в проекті обиратимуть найактивніших вчителів та тих, які прагнуть розвиватися.

         Анатолій Олійник наголосив на тому, що необхідно організувати відбір учасників в проекті максимально прозоро та відкрито.

Стосовно питань фінансування розповіла координатор міжнародних проектів ГО «Ферсо» м. Лодзь Александра Букович.  

- Фінансування  буде здійснюватися із двох джерел, це фінансова підтримка з Лодзинського воєводства, та друга частина фінансів, що будуть залучені до проекту, це грантові кошти з програми RITA «Зміна в регіоні», - поінформувала пані Александра. - Ця програма фінансується Польсько-Американським Фондом свободи.

Щодо фінансових зобов’язань, то на початку передбачалося, що українські партнери в  обличчі Асоціації забезпечать покриття транспортних витрат, які за підрахунками становили близько 3 тис. Євро, але в результаті перемовин між сторонами та оптимізації витрат по проекту суму вдалося «перекрити», і тепер, грантові кошти покривають усі витрати, які заплановані у бюджеті спільного проекту.

На завершення Анатолій Олійник наголосив, що зазначений проект буде мати позитивний результат та подальший успіх.

Повернутись Створено: 18 серпня 2016 року, 15:36 Переглядів: 1123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація