Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вчителі Вінниччини навчаються тренерській майстерності Роздрукувати

На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» 22 лютого розпочав роботу дводенний семінар для 20 вчителів Вінниччини. Тренінг реалізовується в рамках проекту «Активний вчитель з харизмою». Учасників семінару навчатиме сертифікований тренер та фасилітатор з Польщі Яцек Єнджейчак.

В урочистому відкритті заходу взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Віце-консул Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральська, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, ректор академії неперервної освіти Степан Дровозюк, голова правління Фундації «Ферсо» та сертифікований тренер й фасилітатор з Польщі Яцек Єнджейчак, віце-президент Фундації «Ферсо» Ярослав Ващик.

 – У 2012 році ми створили Вінницьку обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування, яка направлена на спільне вирішення юридичних, організаційних, менеджерських питань, написання міжнародних та внутрішніх проектів і обласних конкурсів, – сказав Анатолій Дмитрович під час виступу. – Діяльність нашої Асоціації, є показовою для інших областей України, адже в жодній області немає такого об’єднання органів місцевого самоврядування, як у Вінницькій.

Анатолій Олійник зазначив, що 13 жовтня 2016 року була підписана партнерська угода між Фундацією освіти та розвитку громадянського суспільства «Ферсо» Республіки Польща та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

– Результатом цієї співпраці стала реалізація низки спільних польсько-українських проектів у освітній сфері: «Дебатні клуби у Вінницькій області» та «Дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2», а також два навчальні візити директорів шкіл з Вінницької області до Лодзинського воєводства, – продовжив Анатолій Олійник. – Завдяки Вінницькій обласній Асоціації спільно з Фундацією «Ферсо»  стало можливим долучити директорів, вчителів та учнів наших шкіл до передових європейських принципів формування особистості, навчити молоде покоління європейським стандартам життя, адже освітяни є локомотивом формування інтелектуальної еліти.  

Дводенний семінар  є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації «Ферсо» за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща, Департаменту у освіти та науки Вінницької ОДА та  КВНЗ «Академія неперервної освіти».       Проект реалізовується в рамках програми RITA, що фінансується спільно  Польсько-Американським Фондом Свободи та фондом «Освіта для демократії».

Проект «Активний вчитель з харизмою» спрямований на вчителів Вінницької області з усіх предметів. Його мета полягає в тому, щоб озброїти вчителів компетентними тренерськими вміннями, збагативши їх майстерність і допомогти самоусвідомити те, що успіх в галузі освіти багато в чому залежить від особистості, свідомості вчителя, його компетенції і готовності до змін, а інструментом його роботи є енергія, ентузіазм і бажання працювати.

Повернутись Створено: 22 лютого 2019 року, 16:00 Переглядів: 251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація