Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вчителі Вінниччини навчаються тренерській майстерності Роздрукувати

На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» 22 лютого розпочав роботу дводенний семінар для 20 вчителів Вінниччини. Тренінг реалізовується в рамках проекту «Активний вчитель з харизмою». Учасників семінару навчатиме сертифікований тренер та фасилітатор з Польщі Яцек Єнджейчак.

В урочистому відкритті заходу взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Віце-консул Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральська, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, ректор академії неперервної освіти Степан Дровозюк, голова правління Фундації «Ферсо» та сертифікований тренер й фасилітатор з Польщі Яцек Єнджейчак, віце-президент Фундації «Ферсо» Ярослав Ващик.

 – У 2012 році ми створили Вінницьку обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування, яка направлена на спільне вирішення юридичних, організаційних, менеджерських питань, написання міжнародних та внутрішніх проектів і обласних конкурсів, – сказав Анатолій Дмитрович під час виступу. – Діяльність нашої Асоціації, є показовою для інших областей України, адже в жодній області немає такого об’єднання органів місцевого самоврядування, як у Вінницькій.

Анатолій Олійник зазначив, що 13 жовтня 2016 року була підписана партнерська угода між Фундацією освіти та розвитку громадянського суспільства «Ферсо» Республіки Польща та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

– Результатом цієї співпраці стала реалізація низки спільних польсько-українських проектів у освітній сфері: «Дебатні клуби у Вінницькій області» та «Дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2», а також два навчальні візити директорів шкіл з Вінницької області до Лодзинського воєводства, – продовжив Анатолій Олійник. – Завдяки Вінницькій обласній Асоціації спільно з Фундацією «Ферсо»  стало можливим долучити директорів, вчителів та учнів наших шкіл до передових європейських принципів формування особистості, навчити молоде покоління європейським стандартам життя, адже освітяни є локомотивом формування інтелектуальної еліти.  

Дводенний семінар  є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації «Ферсо» за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща, Департаменту у освіти та науки Вінницької ОДА та  КВНЗ «Академія неперервної освіти».       Проект реалізовується в рамках програми RITA, що фінансується спільно  Польсько-Американським Фондом Свободи та фондом «Освіта для демократії».

Проект «Активний вчитель з харизмою» спрямований на вчителів Вінницької області з усіх предметів. Його мета полягає в тому, щоб озброїти вчителів компетентними тренерськими вміннями, збагативши їх майстерність і допомогти самоусвідомити те, що успіх в галузі освіти багато в чому залежить від особистості, свідомості вчителя, його компетенції і готовності до змін, а інструментом його роботи є енергія, ентузіазм і бажання працювати.

Повернутись Створено: 22 лютого 2019 року, 16:00 Переглядів: 224

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація